Nie bądź obojętny, zgłoś Rodzinę

14 Wrzesień 2021 r. /  
SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski program, który od 20 lat docieram do osób i rodzin żyjących w trudnej, niezawinionej sytuacji. Trudna sytuacja to nie tylko bieda materialna – to także wykluczenie społeczne, brak dostępu do specjalistycznej pomocy, poczucie osamotnienia i bezradności.
REDAKTOR: Andrzej Babiński

Nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

14 Wrzesień 2021 r. /  
Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.
REDAKTOR: Andrzej Babiński

PSE pomagają OSP Regulice

14 Wrzesień 2021 r. /  
OSP w Regulicach otrzymała grant w ramach programu dobrosąsiedzkiego Polskich Sieci Elektroenergetycznych „WzMOCnij Swoje Otoczenie”. Dzięki niemu możliwe było doposażenie jednostki i zapewnienie większego bezpieczeństwa mieszkańców.
REDAKTOR: Adrian Kołodziej

Straż Miejska pilnuje bezpieczeństwa dzieci

13 Wrzesień 2021 r. /  
Od września pod nyskimi szkołami strażnicy miejscy znów dbają o bezpieczeństwo naszych dzieci w drodze do szkoły.
REDAKTOR: Łukasz Bressa

Nyska Giełda Staroci nad jeziorem

13 Wrzesień 2021 r. /  
Ośrodek Wypoczynkowy AKWA Marina już od października stanie się miejsce spotkań dla miłośników antyków, staroci  i wyprzedaży „garażowej”. W dniach 9-10 października rozpocznie się pierwsze tego typu spotkanie, które cyklicznie odbywać się będzie w co drugi weekend każdego miesiąca.
REDAKTOR: Łukasz Bressa

Turniej legend w Hali Nysa

13 Wrzesień 2021 r. /  
Stal Nysa przygotowuje się do kolejnego sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Podopieczni Krzysztofa Stelmacha sprawdzą formę podczas zbliżającego się turnieju. W dniach 16-17 września w Hali Nysa rozegrany zostanie Turniej Legend im. Zdzisława Kiczyńskiego i Andrzeja Kaczmarka.
REDAKTOR: Łukasz Bressa

Nyska Kronika Filmowa - odc. 300

10 Wrzesień 2021 r. /  
Zapraszamy na jubileuszowy 300. odcinek naszej kroniki. Dziś nie zabraknie najświeższych wiadomości, ale też wspomnień, kuchni naszego programu i oczywiście zabawnych wpadek i przejęzyczeń. To wszystko w tym wyjątkowym odcinku.
REDAKTOR: Łukasz Bressa