Pogoda w Nysie

Środa 30.11.2022
Andrzeja, Maury i Konstantego
0°C
PM10 - 50 μg/m3
Stan powietrza - Umiarkowany
Ciężarówka Coca Coli w Nysie? Głosujmy!

Ciężarówka Coca Coli w Nysie? Głosujmy!

Kategoria: Aktualności
15 listopada 2022
DRUKUJ

Nysa po raz kolejny może znaleźć się na trasie przejazdu świątecznej ciężarówki Coca Coli. Poprzednim razem przyjazd świątecznego pojazdu zrobił prawdziwą furorę.

W tym roku charakterystyczny czerwony pojazd na pewno zawita do 10 miast. Na trasie przejazdu świątecznej ciężarówki są Płock, Bydgoszcz, Gdańsk, Rybnik, Kraków, Kielce, Łódź, Poznań oraz Ostrów Wielkopolski. Wśród nich może znaleźć się także Nysa! To zależy od nas samych.

Ostatnie, dziesiąte miasto zostanie bowiem wyłonione w ramach głosowania w aplikacji marki.

Co zrobić, aby zagłosować na Nysę?

Należy:

  • zainstalować aplikację Coca-Coli na urządzeniu mobilnym;
  • zdobyć minimum 100 punktów w grze zręcznościowej.

Zwycięży miasto, które jako pierwsze zdobędzie 50 tys. punktów lub do 28 listopada 2022 do godz. 10:00 uzbiera najwięcej punktów z głosowania w aplikacji.

Podczas głosowania jeden użytkownik może oddać maksymalnie 5 głosów. Konkurs trwa od 14 do 28 listopada

Nysa konkuruje m.in. z Koszalinem, Gorzowem Wielkopolskim, Rzeszowem czy Sieradzem. Wyniki zostaną ogłoszone 29 listopada na oficjalnym profilu marki na Facebooku. Oprócz tego będzie można je znaleźć w aplikacji Coca-Coli w sekcji „News”.

We wszystkich miastach, które odwiedzi ciężarówka, zostanie utworzona specjalna przestrzeń ze świątecznymi przebojami i produktami marki. Hasło towarzyszące aktywnościom brzmi: „Magia Świąt zawsze znajdzie drogę”.

Redaktor: Łukasz Bressa

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Dodatek elektryczny – wniosek od 1 grudnia 2022

Dodatek elektryczny – wniosek od 1 grudnia 2022

29 listopada 2022  

Ustawa o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku  przewiduje jednorazowy dodatek elektryczny dla tych gospodarstw domowych, które zużywają energię elektryczną do ogrzewania, w tym wykorzystują pompy ciepła. Wysokość dodatku będzie wynosiła 1000 zł, natomiast w przypadku rocznego zużycia energii elektrycznej powyżej 5 MWh, zostanie on podwyższony do 1500 zł.

3 grudnia otwarcie świątecznego sezonu!

3 grudnia otwarcie świątecznego sezonu!

28 listopada 2022  

Spółka Ekom rozpoczęła montaż iluminacji świetlnych. Jak co roku będą nam przypominać o zbliżających się świętach. Gmina zdecydowała się na zakup dwóch nowych elementów. Co stanie obok karocy, aniołka czy wielkiej bombki? Odpowiedź już 3 grudnia, kiedy to przy okazji II Nocnego Biegu Mikołajkowego nastąpi zapalenie iluminacji.

29 listopada NEC-Nysa rozpocznie sprzedaż węgla

29 listopada NEC-Nysa rozpocznie sprzedaż węgla

28 listopada 2022  

Spółka NEC informuje, że od 29 listopada br. rozpoczyna sprzedaż węgla (1,5 tony) dla odbiorców indywidualnych, którzy otrzymali decyzję wydaną przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie. Nec – Nysa Sp. z o.o. będzie sprzedawał i wydawał węgiel na podstawie listy osób przesłanych drogą elektroniczną z OPS.

Dyżur specjalistów w ŚDS

Dyżur specjalistów w ŚDS

28 listopada 2022  

Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Opolskiej w Nysie informuję, że w poniedziałek 5 grudnia 2022 r., w godzinach od 15:00 do 17:00, odbędzie się ostatni w tym roku comiesięczny popołudniowy dyżur specjalistów – pracowników ŚDS.

EFS Opolskie