Pogoda w Nysie

Poniedziałek 04.03.2024
Łucji, Kazimierza i Eugeniusza
11°C
PM10 - 37 μg/m3
Stan powietrza - Dobry
Ciężarówka Coca Coli w Nysie? Głosujmy!

Ciężarówka Coca Coli w Nysie? Głosujmy!

Kategoria: Aktualności
15 listopada 2022
DRUKUJ

Nysa po raz kolejny może znaleźć się na trasie przejazdu świątecznej ciężarówki Coca Coli. Poprzednim razem przyjazd świątecznego pojazdu zrobił prawdziwą furorę.

W tym roku charakterystyczny czerwony pojazd na pewno zawita do 10 miast. Na trasie przejazdu świątecznej ciężarówki są Płock, Bydgoszcz, Gdańsk, Rybnik, Kraków, Kielce, Łódź, Poznań oraz Ostrów Wielkopolski. Wśród nich może znaleźć się także Nysa! To zależy od nas samych.

Ostatnie, dziesiąte miasto zostanie bowiem wyłonione w ramach głosowania w aplikacji marki.

Co zrobić, aby zagłosować na Nysę?

Należy:

  • zainstalować aplikację Coca-Coli na urządzeniu mobilnym;
  • zdobyć minimum 100 punktów w grze zręcznościowej.

Zwycięży miasto, które jako pierwsze zdobędzie 50 tys. punktów lub do 28 listopada 2022 do godz. 10:00 uzbiera najwięcej punktów z głosowania w aplikacji.

Podczas głosowania jeden użytkownik może oddać maksymalnie 5 głosów. Konkurs trwa od 14 do 28 listopada

Nysa konkuruje m.in. z Koszalinem, Gorzowem Wielkopolskim, Rzeszowem czy Sieradzem. Wyniki zostaną ogłoszone 29 listopada na oficjalnym profilu marki na Facebooku. Oprócz tego będzie można je znaleźć w aplikacji Coca-Coli w sekcji „News”.

We wszystkich miastach, które odwiedzi ciężarówka, zostanie utworzona specjalna przestrzeń ze świątecznymi przebojami i produktami marki. Hasło towarzyszące aktywnościom brzmi: „Magia Świąt zawsze znajdzie drogę”.

Redaktor: Łukasz Bressa

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Nyska Kronika Filmowa – odc. 430

Nyska Kronika Filmowa – odc. 430

1 marca 2024  

Dziś powiemy o tym jak zmieni się Ośrodek AKWA Marina, będzie również o siatkarskich emocjach w kolejnej edycji Pucharu Polski kobiet. Powiemy także o obchodach święta Żołnierzy Niezłomnych.

Stypendia artystyczne wręczone!

Stypendia artystyczne wręczone!

1 marca 2024  

W dniu 29 lutego 20204 r. w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej  I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Nysie miała miejsce uroczystość wręczenia stypendiów artystycznych dla uczniów szkół podstawowych i średnich za rok szkolny 2022/2023.

Grupa ORLEN sponsorem strategicznym turniejów finałowych TAURON Pucharu Polski

Grupa ORLEN sponsorem strategicznym turniejów finałowych TAURON Pucharu Polski

1 marca 2024  

Grupa ORLEN została sponsorem strategicznym turniejów finałowych o TAURON Puchar Polski. Współpraca z jedną z największych firm w Europie dotyczy zarówno kobiecej, jak i męskiej edycji pucharowych rozgrywek w 2024 roku.

VIII edycja Programu Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego

VIII edycja Programu Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego

29 lutego 2024  

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły oraz Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Tomasza Hanzla, serdecznie zapraszamy do udziału w VIII edycji projektu pn. „Program Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego”.

EFS Opolskie