„Cyfrowa Wyprawka dla Firm” – Nysa wśród trzech wybranych gmin!

„Cyfrowa Wyprawka dla Firm” – Nysa wśród trzech wybranych gmin!

Kategoria: Aktualności
6 kwietnia 2022
DRUKUJ

Ruszył pilotażowy program „Cyfrowa Wyprawka dla Firm”, realizowany przez Polski Fundusz Rozwoju. Wybrane zostały 3 gminy, które zaproszą mikro, małe i średnie firmy ze swojego regionu na bezpłatne warsztaty z ekspertami, którzy pomogą im wejść na wyższy poziom cyfryzacji. Wśród nich jest Gmina Nysa!

– Dostaliśmy się jako jedno z 3 miast z całej Polski wraz ze Świdnicą i Włocławkiem. W kolejnym etapie zapraszamy 50 nyskich przedsiębiorców do przystąpienia do projektu, podczas którego eksperci z Allegro, Meta i Landingi nauczą, jak korzystać z dostępnych aplikacji i narzędzi cyfrowych, które pozwolą na zdobycie nowych klientów i budowanie pozytywnego wizerunki firmy w sieci – mówi Joanna Ligas z Biura ds. Inwestorów i Działalności Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Nysie.

– Do realizacji  projektu zostały zaproszone osoby z otoczenia okołobiznesowego – Małgorzata Gruszka, Menadżer Inkubatora Przedsiębiorczości Agencji Rozwoju Nysy oraz Jacek Makowski, marketingowiec i współtwórca start-up’ów, którzy jako przewodnicy biznesowi będą wspierać uczestników w warsztatach oraz pracy własnej – dodaje Ligas.

Uczestnictwo w programie jest bezpłatne, a termin zgłoszeń upływa 29 kwietnia br.

Zgłoszenia do programu pod linkiem: https://pfrsa.pl/cyfrowa-wyprawka

Przedsiębiorcy z naszej gminy otrzymają wsparcie certyfikowanych Przewodników Biznesowych. W razie pytań będą wsparciem i inspiracją do działań. Firmy otrzymają też szansę na skorzystanie z indywidualnych konsultacji z ekspertami Allegro, Landingi, Meta. Poznają bazę rozwiązań cyfrowych, które mogą być pomocne w prowadzeniu firmy.

Redaktor: Łukasz Bressa

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Dyżur specjalistów w ŚDS

Dyżur specjalistów w ŚDS

17 lipca 2024  

Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Opolskiej w Nysie informuję, że w poniedziałek 19 sierpnia 2024 r., w godzinach od 15:00 do 17:00, odbędzie się kolejny comiesięczny popołudniowy dyżur specjalistów – pracowników ŚDS.

Festiwal Pierogów w Ośrodku AKWA Marina

Festiwal Pierogów w Ośrodku AKWA Marina

17 lipca 2024  

Coraz bliżej do najbardziej smakowitej imprezy tego sezonu. Mowa oczywiście o Festiwalu Pierogów w Ośrodku AKWA Marina. Wydarzenie już 27 lipca.

PSG Stal Nysa rozpoczęła przygotowania do sezonu

PSG Stal Nysa rozpoczęła przygotowania do sezonu

17 lipca 2024  

PSG Stal Nysa oficjalnie rozpoczęła przygotowania do sezonu 2024/2025. W tym roku ze względu na igrzyska olimpijskie sezon PlusLigi rozpocznie się w połowie września.

Dni Twierdzy Nysa 2024 – bezpłatne autobusy

Dni Twierdzy Nysa 2024 – bezpłatne autobusy

16 lipca 2024  

W dniu 27.07.2024 organizowana będzie inscenizacja bitwy o Twierdzę Nysa z 1807 roku. Rekonstrukcja bitwy zostanie zaprezentowana mieszkańcom oraz turystom na Forcie II. Bezpłatne autobusy MZK będą kursować na teren Fortu II wg załączonego rozkładu jazdy.

EFS Opolskie