Dofinansowanie podmiotów leczniczych

Dofinansowanie podmiotów leczniczych

Kategoria: Aktualności, Komunikat
19 września 2023
DRUKUJ

Ministerstwo Zdrowia informuje, że ogłoszony został nabór wniosków na dofinansowanie podmiotów leczniczych w ramach programu inwestycyjnego dotyczącego wsparcia infrastruktury ratownictwa medycznego w zakresie zakupu ambulansów dla zespołów ratownictwa medycznego (ZRM) wraz z dodatkowym wyposażeniem.

Nabór wniosków o dofinansowanie rozpoczyna się w dniu 25 września 2023 r. i trwa nie dłużej niż do 2 października 2023 r.
Wnioski o dofinansowanie składa się wyłącznie w formie dokumentu elektronicznego, za pośrednictwem Platformy Obsługi Projektów Inwestycyjnych (zwanej dalej: „Platformą”), udostępnionej na stronie internetowej: https://e-inwestycje.mz.gov.pl.

Wnioski o dofinansowanie muszą być sporządzone zgodnie z treścią Ogłoszenia o konkursie, w tym z Regulaminem konkursu oraz Regulaminem Platformy.

Redaktor: Andrzej Babiński

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Nyska Kronika Filmowa – odc. 440

Nyska Kronika Filmowa – odc. 440

17 maja 2024  

Znamy muzyczne gwiazdy Dni Nysy i Festiwalu Ognia i Wody. Powiemy o najważniejszych imprezach w regionie. Dziś w kronice będzie też o wielkim ściganiu w Nysie, festiwalu pierogów i najsłynniejszym literackim romansie na deskach nyskiego teatru.

W niedzielę Jarmark św. Rity

W niedzielę Jarmark św. Rity

16 maja 2024  

Jarmark tradycyjnie odbędzie się na placu przy Sanktuarium św. Rity w godzinach 12-16.

Nowy numer gazety „TAK!”

Nowy numer gazety „TAK!”

15 maja 2024  

Znamy muzyczne gwiazdy Dni Nysy i Festiwalu Ognia i Wody. Wiemy kto zaśpiewa na najważniejszych imprezach w regionie.

Program Dni Nysy 2024

Program Dni Nysy 2024

14 maja 2024  

Święto Miasta czeka nas w dniach 24-25 maja. W tym roku bawimy się w dwóch lokalizacjach – w Rynku i pod Halą Nysa. Muzycznymi gwiazdami będą Horyzont, Elektryczne Gitary, Patrycja Markowska i Margaret.

EFS Opolskie