Doposażenie kuchni i remont stołówki szkolnej w SP3 w Nysie

Doposażenie kuchni i remont stołówki szkolnej w SP3 w Nysie

Kategoria: Aktualności
21 czerwca 2023
DRUKUJ

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Nysie zakwalifikowała się do rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023. W ramach programu szkoła otrzyma fundusze na doposażenie kuchni oraz remont stołówki szkolnej.

Od 4 lutego 2019 w szkole uruchomiono kuchnię, w której obecnie przygotowuje się obiady dla 420 uczniów. Obiady są trzydaniowe, urozmaicone, zdrowe i bardzo smaczne.

W ramach działań do kuchni zakupiony zostanie sprzęt  chłodniczy oraz zastawa stołowa. Pozyskane środki wystarczą również na odnowienie części jadalnianej. Zaplanowano wymianę podłogi, remont ścian oraz wymianę krzeseł i stolików, co pozwoli na bardziej komfortowe warunki spożywania posiłków. Wpłynie to także na zwiększenie bezpieczeństwa uczniów i poprawę jakości pracy.

Prace remontowe zaplanowane są na okres wakacyjny, tak aby 1 września 2023 r. uczniowie mogli cieszyć się z nowej, pięknej stołówki.

 

Redaktor: Łukasz Bressa

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Dyżur specjalistów w ŚDS

Dyżur specjalistów w ŚDS

20 maja 2024  

Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Opolskiej w Nysie informuje, że w poniedziałek 3 czerwca 2024 r., w godzinach od 15:00 do 17:00, odbędzie się kolejny comiesięczny popołudniowy dyżur specjalistów – pracowników ŚDS.

Nyska Kronika Filmowa – odc. 440

Nyska Kronika Filmowa – odc. 440

17 maja 2024  

Znamy muzyczne gwiazdy Dni Nysy i Festiwalu Ognia i Wody. Powiemy o najważniejszych imprezach w regionie. Dziś w kronice będzie też o wielkim ściganiu w Nysie, festiwalu pierogów i najsłynniejszym literackim romansie na deskach nyskiego teatru.

W niedzielę Jarmark św. Rity

W niedzielę Jarmark św. Rity

16 maja 2024  

Jarmark tradycyjnie odbędzie się na placu przy Sanktuarium św. Rity w godzinach 12-16.

Nowy numer gazety „TAK!”

Nowy numer gazety „TAK!”

15 maja 2024  

Znamy muzyczne gwiazdy Dni Nysy i Festiwalu Ognia i Wody. Wiemy kto zaśpiewa na najważniejszych imprezach w regionie.

EFS Opolskie