Powiatowy Urząd Pracy w Nysie prowadzi rekrutację do galerii Dekada w Nysie na stanowisko doradcy klienta w sklepie RTV EURO AGD. Jest to polska sieć detaliczna oferująca elektronikę użytkową, telewizory i sprzęt RTV, duże i małe AGD, komputery, tablety, telefony, sprzęt fotograficzny, gry i konsole oraz akcesoria.
Pracodawca oferuje:
– zatrudnienie od zaraz
– umowę o pracę
– wynagrodzenie do 5000 zł
Wymagania Pracodawcy:
– wykształcenie minimum średnie
– zainteresowanie handlem i branżą RTV AGD
Zakres obowiązków:
– sprzedaż produktów RTV AGD IT
– obsługa stanowiska ratalnego
– kasowanie towaru
– prace magazynowe
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres e-mail:
e.janoszek@pup.nysa.pl,
Ewelina Janoszek – tel. 774489959
28 marca br. o godz. 13:00 w Urzędzie Miejskim w Nysie w Sali 100-lecia Niepodległości Polski – II piętro, odbędzie się konferencja Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców Adama Abramowicza na temat projektu ustawy – Dobrowolny ZUS dla Przedsiębiorców w Polsce.
Komunikacja werbalna, czyli słowna, stanowi dla człowieka najbardziej naturalny sposób komunikacji, a rozmowa jest nieodłączną częścią ludzkich kontaktów. Dla osób z zaburzeniami słuchu rozmowa za pomocą słów jest jednak utrudniona, a często wręcz niemożliwa. W takich przypadkach z pomocą przychodzi język migowy. Komunikacja za pomocą gestów wspartych mimiką pozwala skutecznie zastąpić dźwięki mowy. Nauka języka migowego zwiększa możliwości uczestnictwa osób niesłyszących z w życiu społecznym i zawodowym oraz poprawia komfort codziennego życia, w tym funkcjonowanie w otoczeniu domowym.
Nyskie Księstwo Jezior i Gór w dniach 24-26.03.2023 r. (piątek-niedziela) organizuje Dni Otwarte w Centrum Produktu Lokalnego, mieszczącym się przy ul. Brackiej, obok Fontanny Trytona.