Pogoda w Nysie

Sobota 01.10.2022
Danuty, Remigiusza i Teresy
10°C
PM10 - 8 μg/m3
Stan powietrza - Bardzo dobry
Kolejny weekend z kwiatami nad Jeziorem Nyskim

Kolejny weekend z kwiatami nad Jeziorem Nyskim

Kategoria: Aktualności, Kultura i sport
14 lipca 2021
DRUKUJ

Po dużym sukcesie pierwszej edycji „Rabatkowa” AKWA Marina nie zwalnia tempa i jeszcze w tym sezonie organizuje drugą. Wydarzenie odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Z wielką radością pragniemy poinformować, że w ostatni weekend sierpnia odbędzie się II edycja wydarzenia „Rabatkowo – ogrodniczy weekend nad Jeziorem Nyskim”. Imprezę połączymy z Weekendem Produktów Lokalnych. – informuje Ośrodek Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie.

Zapraszamy wystawców do zgłaszania swojego uczestnictwa poprzez naszą stronę internetową – https://akwamarina.pl/rabatkowo/

rabatkowo - baner

 

Redaktor: Łukasz Bressa

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Nyska Kronika Filmowa – odc. 355

Nyska Kronika Filmowa – odc. 355

30 września 2022  

Targ bułgarski w nowym miejscu, rozbudowa nyskiego Zakładu Karnego za 45 milionów złotych i początek sezonu siatkarzy PSG Stali Nysa. To główne tematy dzisiejszej kroniki. Powiemy też o rozbiórce szaletu na ul. Brackiej, gdzie stanie samoobsługowa toaleta i powołaniu nowej spółki miejskiej.

Przegląd i konserwacja syren

Przegląd i konserwacja syren

30 września 2022  

Biuro Bezpieczeństwa informuje, że w dniach 4-6 października 2022 r. na terenie Miasta i Gminy Nysa mogą zostać uruchomione syreny alarmowe. Próba ta związana jest z dokonaniem corocznego przeglądu i konserwacji systemu wykrywania i alarmowania ludności Gminy Nysa. Oprócz sygnału alarmowego będzie można usłyszeć także komunikaty głosowe.

Apelujemy do mieszkańców i instytucji gminy o traktowanie nadawanych sygnałów jako ćwiczenia, a nie rzeczywiste zagrożenie.

Biuro Bezpieczeństwa
Urząd Miejski w Nysie

Nowy numer gazety „TAK!”

Nowy numer gazety „TAK!”

30 września 2022  

Zapraszamy do lektury najnowszej gazety „TAK!”. Tym razem tematem numeru jest rozpoczęcie produkcji w zakładzie Umicore.

PSE wspiera OSP Przełęk

PSE wspiera OSP Przełęk

29 września 2022  

Ochotnicza Straż Pożarna w Przełęku otrzymała grant w ramach programu „WzMOCnij Swoje Otoczenie” organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

EFS Opolskie