Pogoda w Nysie

Piątek 24.03.2023
Marka, Gabriela i Katarzyny
14°C
PM10 - 19 μg/m3
Stan powietrza - Bardzo dobry
Komunikat 30/2020 – burze

Komunikat 30/2020 – burze

Kategoria: Aktualności, Komunikat
29 kwietnia 2020
DRUKUJ

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego:

Ostrzeżenie meteorologiczne 30/2020

Nazwa biura: IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu

Zjawisko/stopień zagrożenia: Burze/1

Obszar: województwo opolskie, powiat nyski

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 15 mm do 20 mm, lokalnie do 25 mm oraz porywami wiatru do 60 km/h.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%): 85%

Uwagi: Brak.

Ważność: od godz. 13:30 dnia 29.04.2020 do godz. 20:30 dnia 29.04.2020

Dyżurny synoptyk IMGW-PIB: Krzysztof Salanyk

Czas wydania: godz. 07:09 dnia 29.04.2020 r.

Biuro Bezpieczeństwa

Urząd Miejski w Nysie

Redaktor: Adrian Kołodziej

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Zaproszenie do udziału w konferencji – Dobrowolny ZUS dla Przedsiębiorców w Polsce

Zaproszenie do udziału w konferencji – Dobrowolny ZUS dla Przedsiębiorców w Polsce

23 marca 2023  

28 marca br. o godz. 13:00 w Urzędzie Miejskim w Nysie w Sali 100-lecia Niepodległości Polski – II piętro, odbędzie się konferencja Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców Adama Abramowicza na temat projektu ustawy – Dobrowolny ZUS dla Przedsiębiorców w Polsce.

Serdecznie zapraszamy.

3 kwietnia otwarcie Centrum Przesiadkowego w Nysie

3 kwietnia otwarcie Centrum Przesiadkowego w Nysie

23 marca 2023  

Centrum Przesiadkowe zostanie otwarte 3 kwietnia o godz. 10.00. W uroczystości weźmie udział m.in. Minister Sportu i Turystyki Kamil Bortniczuk.

Nauka języka migowego – od kwietnia rusza elektroniczny nabór wniosków

Nauka języka migowego – od kwietnia rusza elektroniczny nabór wniosków

23 marca 2023  

Komunikacja werbalna, czyli słowna, stanowi dla człowieka najbardziej naturalny sposób komunikacji, a rozmowa jest nieodłączną częścią ludzkich kontaktów. Dla osób z zaburzeniami słuchu rozmowa za pomocą słów jest jednak utrudniona, a często wręcz niemożliwa. W takich przypadkach z pomocą przychodzi język migowy. Komunikacja za pomocą gestów wspartych mimiką pozwala skutecznie zastąpić dźwięki mowy. Nauka języka migowego zwiększa możliwości uczestnictwa osób niesłyszących z w życiu społecznym i zawodowym oraz poprawia komfort codziennego życia, w tym funkcjonowanie w otoczeniu domowym.

Dni Otwarte w Centrum Produktu Lokalnego

Dni Otwarte w Centrum Produktu Lokalnego

23 marca 2023  

Nyskie Księstwo Jezior i Gór w dniach 24-26.03.2023 r. (piątek-niedziela) organizuje Dni Otwarte w Centrum Produktu Lokalnego, mieszczącym się przy ul. Brackiej, obok Fontanny Trytona.

EFS Opolskie