Pogoda w Nysie

Niedziela 24.09.2023
Gerarda, Ruperta i Tomiry
10°C
PM10 - 7 μg/m3
Stan powietrza - Bardzo dobry
Koncert finalistów Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Koncert finalistów Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Kategoria: Aktualności, Kultura i sport
17 stycznia 2020
DRUKUJ

25 stycznia o godz. 17.00 Nyski Dom Kultury zaprasza na XXII koncert finalistów Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Początek roku to czas nowego otwarcia, ale w głowie wciąż mamy piękne chwile spędzone z bliskimi w czasie Świąt. Magia najpiękniejszego okresu w roku wciąż działa i dlatego warto przypomnieć sobie jak to było, gdy wspólnie kolędowaliśmy przy wigilijnym stole.

W muzyczną i nostalgiczną podróż zabiorą nas soliści i zespoły, wyśpiewując najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w Nyskim Domu Kultury. Na scenie zobaczymy też niezawodny chór Gaudeamus.

Wydział Administracyjno-Organizacyjny

 Urząd Miejski w Nysie

Redaktor: Łukasz Bressa

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Porządek obrad LXXX Sesji Rady Miejskiej w Nysie

Porządek obrad LXXX Sesji Rady Miejskiej w Nysie

22 września 2023  

Przewodniczący Rady Miejskiej w Nysie Paweł Nakonieczny informuje, że LXXX sesja Rady Miejskiej w Nysie odbędzie się 29 września 2023 r., o godz. 8.30, w sali im. 100-lecia Niepodległości Polski (nr 200 – II piętro) Urzędu Miejskiego w Nysie ul. Kolejowa 15.

Porządek LXXX
Sesji Rady Miejskiej w Nysie
w dniu 29 września 2023 roku, godz. 8.30

„Festiwal Boksu Olimpijskiego” w Hali Nysa

„Festiwal Boksu Olimpijskiego” w Hali Nysa

22 września 2023  

Profesjonalne ringi bokserskie i wszystkie niezbędne urządzenia do bokserskiego treningu staną 23 września w Nysie, gdzie odbędzie się „Festiwal Boksu Olimpijskiego”. Tego dnia Hala Nysa stanie się bokserskim sercem Polski, a w trakcie festiwalu odbędą się atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Nyska Kronika Filmowa – odc. 407

Nyska Kronika Filmowa – odc. 407

22 września 2023  

Koncert Piotra Rubika w nyskim Rynku, kolejny remont stołówki w gminnej szkole i premiera spektaklu Teatru Miejskiego w Nysie – m.in. te tematy poruszymy dzisiaj w kronice. Będzie także o Dniu Sybiraka, Festiwalu Nauki na nyskiej Akademii i naszej krytej pływalni.

Koncert Piotra Rubika na nyskim Rynku

Koncert Piotra Rubika na nyskim Rynku

21 września 2023  

23 września na nyskim Rynku zobaczymy Oratorium w 75. rocznicę nominacji kardynała Stefana Wyszyńskiego na Prymasa Polski. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

EFS Opolskie