Pogoda w Nysie

Wtorek 20.02.2024
Leona, Ludomira i Zenobiusza
5°C
PM10 - 16 μg/m3
Stan powietrza - Bardzo dobry
Kup węgiel w swojej gminie

Kup węgiel w swojej gminie

Kategoria: Aktualności, Komunikat
4 listopada 2022
DRUKUJ

Informujemy, że na stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Nysie dostępny jest już druk wniosku na zakup węgla po preferencyjnej cenie, tj. 1890 zł/tona.

Węgiel po preferencyjnej cenie – Gmina Nysa

Wnioski można składać od dnia 7 listopada 2022 roku:

– w Ośrodku Pomocy Społecznej w Nysie ul. Komisji Edukacji Narodowej 1A, pok. nr 16

– za pośrednictwem platformy E-PUAP,

– tradycyjnie Pocztą Polską.

Ważne! wniosek złożony przez platformę E-PUAP należy podpisać Profilem Zaufanym.

Cena 1890 zł/tona to cena węgla bez dostawy pod dany adres. Jeśli ktoś jest zainteresowany dostawą węgla do domu, do tej ceny zostaną doliczone dodatkowe koszty transportu.

 

Uwaga! Jeśli zdecydujesz się samodzielnie odebrać węgiel, Twój środek transportu musi zmieścić całe Twoje zamówienie.

Kto i kiedy może złożyć wniosek?

– wniosek może złożyć osoba fizyczna zamieszkująca w gospodarstwie domowym na rzecz którego dokonywany jest zakup węgla,

–  gospodarstwo domowe jest prowadzone na terenie Gminy Nysa,

– wnioskodawca jest uprawniony do otrzymania dodatku węglowego i nie dokonywał dotychczas zakupu węgla na sezon grzewczy 2022/2023 w cenie niższej niż 2000 zł/tona i ilości co najmniej 1,5 tony w przypadku składania wniosku do 31 grudnia 2022 roku i 3 ton  w przypadku składania wniosku po 1 stycznia 2023 roku.

Informujemy jednocześnie, że o dostępności węgla oraz o możliwości jego odbioru, będziemy informować na stronach internetowych OPS w Nysie oraz Urzędu Miejskiego w Nysie.

Redaktor: Andrzej Babiński

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Wraca Pchli Targ!

Wraca Pchli Targ!

20 lutego 2024  

Gmina Nysa i Agencja Rozwoju Nysy organizują dla mieszkańców pierwszą w tym roku edycję jarmarku rzeczy używanych „Pchli Targ”. Termin jarmarku to 2 marca 2024 r. przed Halą Nysa przy ul. Sudeckiej, w godzinach 8.00-12.00.

Zapraszamy na Jarmark Wielkanocny

Zapraszamy na Jarmark Wielkanocny

19 lutego 2024  

Tegoroczny Jarmark odbędzie się w dniach 22-24 marca, a stoiska handlowe znów staną w Rynku. Oprócz produktów regionalnych, organizatorzy przygotowali moc atrakcji.

Nyska Kronika Filmowa – odc. 428

Nyska Kronika Filmowa – odc. 428

16 lutego 2024  

Wracają Dni Nysy! Impreza oczywiście odbędzie się w maju. Nie zabraknie gwiazd muzyki, wesołego miasteczka, pysznego jedzenia i występów lokalnych grup. Dziś powiemy także o naborach na mieszkania na ul. Wałowej i podsumujemy galę Trytona Nyskiego.

Wracają Dni Nysy!

Wracają Dni Nysy!

16 lutego 2024  

Przed nami tradycyjne Dni Nysy! Impreza oczywiście odbędzie się w maju. Nie zabraknie gwiazd muzyki, wesołego miasteczka, pysznego jedzenia i występów lokalnych grup. – Już teraz zapraszam wszystkich mieszkańców do świętowania. Przygotujemy wiele atrakcji dla każdego  – mówi Kordian Kolbiarz, Burmistrz Nysy.

EFS Opolskie