„Majówka w warunkach szczególnych”

„Majówka w warunkach szczególnych”

Kategoria: Aktualności
30 kwietnia 2020
DRUKUJ

Przed nami długi majowy weekend. W tym roku będzie szczególny;  kameralny, spokojny i bezpieczny, bez dużych imprez. Oczywiście w Urzędzie zadbamy o to, żeby wciągnąć flagę na maszt 2 maja, a 3 maja w imieniu mieszkańców całej naszej gminy zapalimy znicz i złożymy kwiaty pod pomnikiem Patriotom Polskim. – mówi Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz. – Musi być bezpiecznie i kameralnie, mamy takie czasy. Mam nadzieje, że w przyszłym roku będzie o wiele bardziej hucznie, a przede wszystkim normalnie. Tego nam wszystkim życzę.

 

 

Redaktor: Łukasz Bressa

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Znalezisko przy ul. Żwirki i Wigury w Nysie

Znalezisko przy ul. Żwirki i Wigury w Nysie

17 kwietnia 2025  

W czwartek, 17 kwietnia 2025 r., podczas prac ziemnych przy ul. Żwirki i Wigury (na wysokości budynku nr 23), natrafiono na skupisko ludzkich kości.

Trwa sprawdzenie szczelności zapory – aktualny stan zbiornika Nysa

Trwa sprawdzenie szczelności zapory – aktualny stan zbiornika Nysa

17 kwietnia 2025  

Wobec rosnących obaw związanych z wzrastającym poziomem wody w Jeziorze Nyskim ponownie informujemy, iż celem tak wysokiego piętrzenia wody na zbiorniku jest sprawdzenie szczelności zapory.

Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

17 kwietnia 2025  

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy składamy serdeczne życzenia zdrowia, radości i spokoju. Niech ten wyjątkowy czas przyniesie chwilę wytchnienia od codziennych trosk, a także napełni serca nadzieją, miłością i optymizmem na nadchodzące dni.

Multimedialna fontanna na Rynku

Multimedialna fontanna na Rynku

17 kwietnia 2025  

Wraz z nadejściem cieplejszych dni, na nowo ożyła multimedialna fontanna na Rynku. Sezon oficjalnie rozpoczął się, a fontanna ponownie zachwyca odwiedzających nie tylko widowiskowymi pokazami świetlnymi i wodnymi, ale także starannie dobraną oprawą muzyczną.

EFS Opolskie