Nagroda za wspieranie rodzin!

Nagroda za wspieranie rodzin!

Kategoria: Aktualności
15 czerwca 2023
DRUKUJ

W konkursie organizowanym przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Nysa została ogólnopolskim zwycięzcą w kategorii SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD!

– To docenienie naszych starań na rzecz rodzin i mieszkańców! Nasze Centrum Integracji Społecznej w Nysie zostało uznane za jedne z najlepszych w Polsce! Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom zaangażowanym w codzienną służbę na rzecz drugiego człowieka. Nysa to ludzie! – mówi Kordian Kolbiarz, Burmistrz Nysy.

Nagrodę w imieniu mieszkańców odebrali Zastępca Burmistrza Nysy Marek Rymarz, kierownik CIS – Ewa Kociołek i naczelnik Wydziału Polityki Społecznej UM w Nysie – Katarzyna Kędzierska.

Redaktor: Łukasz Bressa

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Dyżur specjalistów w ŚDS

Dyżur specjalistów w ŚDS

20 maja 2024  

Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Opolskiej w Nysie informuje, że w poniedziałek 3 czerwca 2024 r., w godzinach od 15:00 do 17:00, odbędzie się kolejny comiesięczny popołudniowy dyżur specjalistów – pracowników ŚDS.

Nyska Kronika Filmowa – odc. 440

Nyska Kronika Filmowa – odc. 440

17 maja 2024  

Znamy muzyczne gwiazdy Dni Nysy i Festiwalu Ognia i Wody. Powiemy o najważniejszych imprezach w regionie. Dziś w kronice będzie też o wielkim ściganiu w Nysie, festiwalu pierogów i najsłynniejszym literackim romansie na deskach nyskiego teatru.

W niedzielę Jarmark św. Rity

W niedzielę Jarmark św. Rity

16 maja 2024  

Jarmark tradycyjnie odbędzie się na placu przy Sanktuarium św. Rity w godzinach 12-16.

Nowy numer gazety „TAK!”

Nowy numer gazety „TAK!”

15 maja 2024  

Znamy muzyczne gwiazdy Dni Nysy i Festiwalu Ognia i Wody. Wiemy kto zaśpiewa na najważniejszych imprezach w regionie.

EFS Opolskie