Pogoda w Nysie

Piątek 01.03.2024
Antoniny, Radosława i Dawida
10°C
PM10 - 45 μg/m3
Stan powietrza - Dobry
OPOLSKIE – bilet na ferie

OPOLSKIE – bilet na ferie

Kategoria: Aktualności, Komunikat, Nauka i edukacja
15 stycznia 2024
DRUKUJ

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego wspólnie z POLREGIO przygotował ofertę na okres ferii dla dzieci i młodzieży podróżujących pociągiem po województwie. To specjalny bilet na ferie dla najmłodszych.

W okresie ferii zimowych od 15 do 28 stycznia 2024 r.: dzieci (odbywające roczne przygotowanie przedszkolne), uczniowie oraz studenci mogą podróżować w województwie opolskim na jednym bilecie, przez 7 kolejnych dni, za jedyne 10 złotych.  Bilet uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów w ciągu tego tygodnia, jest ważny po okazaniu stosownych dokumentów uprawniających do zniżek szkolnych i studenckich.

Oferta dotyczy zakupu  tygodniowego imiennego biletu sieciowego, który uprawnia do wielokrotnych przejazdów w ramach terminu jego  ważności. Ostatnim dniem umożliwiającym korzystanie z oferty jest dzień 28 stycznia 2024 r.

To bilety dla:

  • dzieci odbywających obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne;
  • dzieci i młodzieży w okresie nauki szkolnej – nie dłużej niż do 24. roku życia;
  • studentów szkół wyższych (dziennych, wieczorowych lub zaocznych) do ukończenia 26. roku życia.

Bilety można nabywać w  punktach odprawy, automatach biletowych, pociągu u obsługi oraz za pośrednictwem systemu mPOLREGIO – w przedsprzedaży od 12 stycznia 2024 r.;

Redaktor: Andrzej Babiński

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Nyska Kronika Filmowa – odc. 430

Nyska Kronika Filmowa – odc. 430

1 marca 2024  

Dziś powiemy o tym jak zmieni się Ośrodek AKWA Marina, będzie również o siatkarskich emocjach w kolejnej edycji Pucharu Polski kobiet. Powiemy także o obchodach święta Żołnierzy Niezłomnych.

Stypendia artystyczne wręczone!

Stypendia artystyczne wręczone!

1 marca 2024  

W dniu 29 lutego 20204 r. w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej  I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Nysie miała miejsce uroczystość wręczenia stypendiów artystycznych dla uczniów szkół podstawowych i średnich za rok szkolny 2022/2023.

Grupa ORLEN sponsorem strategicznym turniejów finałowych TAURON Pucharu Polski

Grupa ORLEN sponsorem strategicznym turniejów finałowych TAURON Pucharu Polski

1 marca 2024  

Grupa ORLEN została sponsorem strategicznym turniejów finałowych o TAURON Puchar Polski. Współpraca z jedną z największych firm w Europie dotyczy zarówno kobiecej, jak i męskiej edycji pucharowych rozgrywek w 2024 roku.

VIII edycja Programu Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego

VIII edycja Programu Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego

29 lutego 2024  

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły oraz Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Tomasza Hanzla, serdecznie zapraszamy do udziału w VIII edycji projektu pn. „Program Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego”.

EFS Opolskie