Opolskie konkurencyjne – Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców

Opolskie konkurencyjne – Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców

Kategoria: Aktualności, Inwestor, Komunikat
3 lipca 2024
DRUKUJ

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie opolskim oraz Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki serdecznie zapraszają na spotkania informacyjne pn. „Opolskie konkurencyjne – Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Subregionu Południowego”.

Spotkania odbędą się:

  • 11 lipca o godz. 9:00 w Nysie, Pracownia Rozwoju Zawodowego, Powiatowy Urząd Pracy w Nysie, ul. Słowiańska 19 (wejście od strony Lewiatana);

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego. Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 lipca 2024 r. do godziny 12:00. W tym dniu otrzymacie Państwo drogą mailową potwierdzenie od organizatora. Udział jest bezpłatny.

  • 18 lipca o godz. 9:00 w Prudniku, Starostwo Powiatowe w Prudniku, ul. Tadeusza Kościuszki 76.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego. Zgłoszenia będą przyjmowane do 17 lipca 2024 r. do godziny 12:00. W tym dniu otrzymacie Państwo drogą mailową potwierdzenie od organizatora. Udział jest bezpłatny.

Spotkanie poprowadzą pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nysie. O aktualnej ofercie funduszy europejskich dla przedsiębiorców z województwa opolskiego w szczególności o działaniu 1.7 Opolskie konkurencyjne, Subregion Południowy (powiaty: głubczycki, nyski i prudnicki), Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027 opowiedzą przedstawiciele Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki (OCRG).

Redaktor: Andrzej Babiński

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Nyska Kronika Filmowa – odc. 449

Nyska Kronika Filmowa – odc. 449

19 lipca 2024  

Dziś w wakacyjnej kronice powiemy o inwestycjach drogowych w gminie. Będzie również o Dniach Twierdzy Nysa, Festiwalu Pierogów nad Jeziorem Nyskim i przygotowaniach Stali Nysa do nadchodzącego sezonu PlusLigi.

Zapraszamy na spektakl ,,Romeo i Julia’’

Zapraszamy na spektakl ,,Romeo i Julia’’

18 lipca 2024  

Ze względu na ogromne zainteresowanie spektaklem ,,Romeo i Julia’’ Williama Szekspira, Teatr Miejski w Nysie ogłasza dodatkowe terminy!

Dyżur specjalistów w ŚDS

Dyżur specjalistów w ŚDS

17 lipca 2024  

Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Opolskiej w Nysie informuję, że w poniedziałek 19 sierpnia 2024 r., w godzinach od 15:00 do 17:00, odbędzie się kolejny comiesięczny popołudniowy dyżur specjalistów – pracowników ŚDS.

EFS Opolskie