Piknik rodzinny nad Jeziorem Nyskim

Piknik rodzinny nad Jeziorem Nyskim

Kategoria: Aktualności, Kultura i sport
9 lipca 2024
DRUKUJ

W najbliższą sobotę (13 lipca) odbędzie się kolejna edycja rodzinnego pikniku służb mundurowych Z NAMI BEZPIECZNIE w Ośrodku Rekreacji AKWA Marina.

Będzie m.in. prezentacja sprzętu ratowniczego, pokaz pojazdów: radiowozy i motocykle Policji, samochody pożarnicze Straży Pożarnej oraz mobilnej stacji diagnostycznej Inspekcji Transportu Drogowego, symulatory fizyczne: zderzeń, dachowania, refleksomierz czy pokaz pierwszej pomocy.

Będą także zabawy dla dzieci: animacje i konkursy, stoisko z tatuażami, stoisko z malowaniem twarzy, stoisko z ankietami i losowaniem nagród oraz atrakcje dla dzieci: medyczne (pomiar ciśnienia, pomiar cukru, bandażowanie fantomów, ⁠miś Pascaluś).

Początek imprezy o godz. 13.00.

Redaktor: Łukasz Bressa

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Nyska Kronika Filmowa – odc. 449

Nyska Kronika Filmowa – odc. 449

19 lipca 2024  

Dziś w wakacyjnej kronice powiemy o inwestycjach drogowych w gminie. Będzie również o Dniach Twierdzy Nysa, Festiwalu Pierogów nad Jeziorem Nyskim i przygotowaniach Stali Nysa do nadchodzącego sezonu PlusLigi.

Zapraszamy na spektakl ,,Romeo i Julia’’

Zapraszamy na spektakl ,,Romeo i Julia’’

18 lipca 2024  

Ze względu na ogromne zainteresowanie spektaklem ,,Romeo i Julia’’ Williama Szekspira, Teatr Miejski w Nysie ogłasza dodatkowe terminy!

Dyżur specjalistów w ŚDS

Dyżur specjalistów w ŚDS

17 lipca 2024  

Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Opolskiej w Nysie informuję, że w poniedziałek 19 sierpnia 2024 r., w godzinach od 15:00 do 17:00, odbędzie się kolejny comiesięczny popołudniowy dyżur specjalistów – pracowników ŚDS.

EFS Opolskie