Wkrótce będzie można pójść do fryzjera czy napić się kawy w ogródku gastronomicznym
- Kolejne obostrzenia są znoszone. Będzie można pójść do fryzjera, z czego osobiście bardzo się cieszę. Mają być też poluzowane limity pasażerów w miejskich autobusach. Od 18 maja ruszają ogródki gastronomiczne, wreszcie będzie można zjeść posiłek czy napić się kawy i tym samym wesprzeć naszych gastronomów – mówi Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz. – Wszyscy mamy już powoli dość koronawirusa i chcemy żeby powrót do normalności był jak najszybszy.

