697777715_1414179240750987_8648293906105488934_n.jpg

Webinarium pt. „Innowacyjne Opolskie”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu we współpracy z zaproszonymi gośćmi zaprasza na webinarium organizowane w ramach tegorocznej akcji „Funduszowy Maj”. Wydarzenie odbędzie się 20 maja 2026r. o godzinie 10:00.

Podczas spotkania zaproszeni prelegenci (z Polskiej Akademii Nauk, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki) opowiedzą, jak skutecznie wspierać rozwój działalności badawczo-rozwojowej i innowacyjnej w firmie dzięki funduszom europejskim.

Zapraszamy przedsiębiorców chcących rozwijać się w kierunku innowacji. Program spotkania i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie:

https://funduszeue.opolskie.pl/wydarzenia/webinarium-innowacyjne-opolskie-20-maja-2026-r

Zapraszamy serdecznie zarówno na te, jak i na inne spotkania ogłoszone na stronie:
https://funduszeue.opolskie.pl/ w zakładce: Wydarzenia.

Opublikował: Łukasz Bressa
Powrót na początek strony