Webinarium pt. „Innowacyjne Opolskie”
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu we współpracy z zaproszonymi gośćmi zaprasza na webinarium organizowane w ramach tegorocznej akcji „Funduszowy Maj”. Wydarzenie odbędzie się 20 maja 2026r. o godzinie 10:00.
Podczas spotkania zaproszeni prelegenci (z Polskiej Akademii Nauk, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki) opowiedzą, jak skutecznie wspierać rozwój działalności badawczo-rozwojowej i innowacyjnej w firmie dzięki funduszom europejskim.
Zapraszamy przedsiębiorców chcących rozwijać się w kierunku innowacji. Program spotkania i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie:
https://funduszeue.opolskie.pl/wydarzenia/webinarium-innowacyjne-opolskie-20-maja-2026-r
Zapraszamy serdecznie zarówno na te, jak i na inne spotkania ogłoszone na stronie:
https://funduszeue.opolskie.pl/ w zakładce: Wydarzenia.


