Nyska Kronika Filmowa – odc. 475
Dziś powiemy m.in. o konsultacjach dotyczących przygotowania koncepcji zabezpieczenia przeciwpowodziowego zlewni rzek: Nysy Kłodzkiej i Białej Głuchołaskiej.
Zapraszamy do wypełnienia ankiety.
Szanowni Państwo,
Miasto Nysa uczestniczy w Polsko – Szwajcarskim Programie Rozwoju Miast. Jednym z elementów diagnozy miasta są badania mieszkańców na temat jakości życia.
Wyniki uzyskane w ramach niniejszego badania pomogą w przygotowaniu diagnozy społeczno-gospodarczej miasta oraz umożliwią ocenę konieczności podjęcia konkretnych działań w przypadku otrzymania finansowania.
Ankieta jest całkowicie anonimowa, a wyniki zostaną opracowane statystycznie i posłużą jedynie celom badawczym.
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu!
https://www.badania-ipc.pl/poll/index.php/426141/lang-pl
Burmistrz Nysy
Kordian Kolbiarz
Dziś powiemy m.in. o konsultacjach dotyczących przygotowania koncepcji zabezpieczenia przeciwpowodziowego zlewni rzek: Nysy Kłodzkiej i Białej Głuchołaskiej.
Posiłki są wydawane od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 13:00 w Centrum Integracji Społecznej w Nysie (przy ul. Poznańskiej 3). Osoby potrzebujące mogą zjeść posiłek na miejscu lub zabrać go na wynos.
Gmina Nysa przygotowała bogaty program na ferie zimowe, które potrwają od 3 do 16 lutego 2025 roku. W tym czasie dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w licznych warsztatach, turniejach sportowych i kreatywnych zajęciach, dostosowanych do różnych zainteresowań i grup wiekowych.
Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, jeżeli posiadasz substancje stwarzające szczególne zagrożenie dla środowiska, np. wyroby zawierające azbest i jesteś osobą fizyczną niebędącą przedsiębiorcą, to masz obowiązek okresowego przedkładania Burmistrzowi Nysy informacji o rodzaju, ilości i miejscach występowania wyrobów zawierających azbest. Masz na to czas do 31 stycznia.