Pogoda w Nysie

Środa 30.11.2022
Andrzeja, Maury i Konstantego
0°C
PM10 - 90 μg/m3
Stan powietrza - Dostateczny
Powstaje sekcja dziewczęca w KS Polonia Nysa

Powstaje sekcja dziewczęca w KS Polonia Nysa

Kategoria: Aktualności, Kultura i sport
7 listopada 2022
DRUKUJ

Polonia Nysa otwiera sekcję dziewczęcą piłki nożnej. Pierwsze treningi naborowe zaplanowana na dzień 19 listopada.

Na oba treningi naborowe (19 listopada i 3 grudnia) serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki w wieku od 6 do 13 lat. To ile osób weźmie w nich udział zadecyduje o tym, ile ostatecznie zostanie utworzonych drużyn. Wszystkie szczegółowe informacje na temat naboru są dostępne na poniższym plakacie.

Ambasadorem projektu drużyn dziewczęcych w naszym Klubie została Dominika Dereń. Pochodząca z naszego regionu (wychowanka Kastora Jasienica Górna) zawodniczka występuje obecnie w drużynie 3-krotnego Mistrza Polski Kobiet Górniku Łęczna, a na swoim koncie ma również m.in. mistrzostwo Europy do lat 17 z reprezentacją Polski.

Redaktor: Andrzej Babiński

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Dodatek elektryczny – wniosek od 1 grudnia 2022

Dodatek elektryczny – wniosek od 1 grudnia 2022

29 listopada 2022  

Ustawa o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku  przewiduje jednorazowy dodatek elektryczny dla tych gospodarstw domowych, które zużywają energię elektryczną do ogrzewania, w tym wykorzystują pompy ciepła. Wysokość dodatku będzie wynosiła 1000 zł, natomiast w przypadku rocznego zużycia energii elektrycznej powyżej 5 MWh, zostanie on podwyższony do 1500 zł.

3 grudnia otwarcie świątecznego sezonu!

3 grudnia otwarcie świątecznego sezonu!

28 listopada 2022  

Spółka Ekom rozpoczęła montaż iluminacji świetlnych. Jak co roku będą nam przypominać o zbliżających się świętach. Gmina zdecydowała się na zakup dwóch nowych elementów. Co stanie obok karocy, aniołka czy wielkiej bombki? Odpowiedź już 3 grudnia, kiedy to przy okazji II Nocnego Biegu Mikołajkowego nastąpi zapalenie iluminacji.

29 listopada NEC-Nysa rozpocznie sprzedaż węgla

29 listopada NEC-Nysa rozpocznie sprzedaż węgla

28 listopada 2022  

Spółka NEC informuje, że od 29 listopada br. rozpoczyna sprzedaż węgla (1,5 tony) dla odbiorców indywidualnych, którzy otrzymali decyzję wydaną przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie. Nec – Nysa Sp. z o.o. będzie sprzedawał i wydawał węgiel na podstawie listy osób przesłanych drogą elektroniczną z OPS.

Dyżur specjalistów w ŚDS

Dyżur specjalistów w ŚDS

28 listopada 2022  

Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Opolskiej w Nysie informuję, że w poniedziałek 5 grudnia 2022 r., w godzinach od 15:00 do 17:00, odbędzie się ostatni w tym roku comiesięczny popołudniowy dyżur specjalistów – pracowników ŚDS.

EFS Opolskie