Już od najbliższego piątku Ośrodek Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie udostępni wczasowiczom paleniska, drewno, a także nielimitowaną ilość ziemniaków do ich upieczenia. Wszystko nieodpłatnie.
-Masz smaka na ziemniaka? W takim razie wpadnij na AKWĘ Marinę. Każdemu, kto zaparkuje u nas swoim kamperem lub rozbije namiot, oferujemy nielimitowaną ilość smacznych ziemniaczków oraz miejsce na ognisko – zachęca na Facebooku Ośrodek Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie. – Denar, Justa, Lord, Aruba, Impresja, a może Riviera… Każda z tych odmian ziemniaków zdecydowanie inaczej smakuje. Z pewnością apetycznie smakują prosto z ogniska.
Plakat – sezon pieczonych ziemniaków na AKWIE Marinie
W niedzielę 24 września roku na Hali Sportowej Naszej Uczelni przy ul. Głuchołaskiej zakończył się dwudniowy turniej siatkówki żeńskiej o Puchar Rektora Państwowej Akademii Nauk Stosowanych i Burmistrza Nysy, który został zorganizowany w ramach obchodów 800-lecia Nysy.
Przewodniczący Rady Miejskiej w Nysie Paweł Nakonieczny informuje, że LXXX sesja Rady Miejskiej w Nysie odbędzie się 29 września 2023 r., o godz. 8.30, w sali im. 100-lecia Niepodległości Polski (nr 200 – II piętro) Urzędu Miejskiego w Nysie ul. Kolejowa 15.
Porządek LXXX Sesji Rady Miejskiej w Nysie w dniu 29 września 2023 roku, godz. 8.30