Spotkanie z marką Produktu Lokalnego

Spotkanie z marką Produktu Lokalnego

Kategoria: Aktualności, Komunikat
18 marca 2024
DRUKUJ

Zarząd Nyskiego Księstwa Jezior i Gór zaprasza na wielkanocne wydarzenia, które zostaną organizowane Centrum Produktu Lokalnego.

18 marca, w godz. 15:00-18:00 odbywa się Dzień Palmy Wielkanocnej, podczas którego będzie można zakupić własnoręcznie zrobione przez Panie z Niwnicy i Wierzbięcic palmy wielkanocne. Chętne osoby będą mogły także spróbować swoich sił w tworzeniu palmy.

Natomiast w nadchodzący weekend (23-24.03) w naszym Centrum obok Fontanny Trytona odbędzie się Wielkanocne spotkanie z marką Produktu Lokalnego. Podczas wydarzenia będzie można zakupić rożne przysmaki Kół Gospodyń Wiejskich, pierniki, miody, ręcznie malowaną porcelanę, obrazy czy ozdoby wielkanocne.

Wytwórcy zrzeszenie w NKJiG będą stali również na Jarmarku Wielkanocnym, więc zachęcamy do odwiedzenia również ich. W załączniku przesyłam plakaty promujące wydarzenia. Jeśli mają Państwo chęć i sposobność, będziemy wdzięczni za udostępnienie na swojej stronie.

Redaktor: Andrzej Babiński

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Ścieżka pieszo-rowerowa im. Legii Polsko-Włoskiej

Ścieżka pieszo-rowerowa im. Legii Polsko-Włoskiej

25 kwietnia 2024  

Z inicjatywy Burmistrza Nysy Kordiana Kolbiarza w tzw. „Suchej Fosie” Wysokich Obwałowań ustawione zostały dwie tablice informujące o ciekawostkach związanych z Legią Polsko-Włoską, która formowana była w czasach napoleońskich na Śląsku i m.in. w Nysie.

Dyżur specjalistów w ŚDS

Dyżur specjalistów w ŚDS

24 kwietnia 2024  

Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Opolskiej w Nysie informuje, że w poniedziałek 6 maja 2024 r., w godzinach od 15:00 do 17:00, odbędzie się kolejny comiesięczny popołudniowy dyżur specjalistów – pracowników ŚDS.

Kolejne sukcesy nyskich gimnastyków

Kolejne sukcesy nyskich gimnastyków

23 kwietnia 2024  

W dniach 18-21 kwietnia we Wrocławiu odbyły się finały XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w gimnastyce sportowej.

5. tom „Encyklopedii Solidarności”

5. tom „Encyklopedii Solidarności”

23 kwietnia 2024  

26 kwietnia (piątek) Muzeum Powiatowe w Nysie zaprasza na promocję Encyklopedii Solidarności. Opozycja w PRL 1976-1989, t. 5.

EFS Opolskie