Nie bądźmy obojętni!

Nie bądźmy obojętni!

Kategoria:
Opublikowano: 14 stycznia 2021
DRUKUJ

Z uwagi na niskie temperatury powietrza nyska Straż Miejska prowadzi wzmożone kontrole miejsc przebywania osób bezdomnych. Jak co roku cyklicznie kontrolowane są opuszczone budynki oraz miejsca pod mostami w których mogą zamieszkiwać bezdomni. W trakcie kontroli proponowana jest pomoc w dowiezieniu do noclegowni, bezdomni informowani są o możliwości skorzystania z ogrzewalni oraz  z innej pomocy socjalnej.

Niskie temperatury mogą być niebezpieczne, dlatego też nie bądźmy obojętni, gdy widzimy osobę leżącą lub bezdomną. Aby pomóc, wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 112 lub do Straży Miejskiej – 986. Możemy w ten sposób uratować komuś życie!

Redaktor: Grzegorz Smoleń

Polecane aktualności:

Nyska Kronika Filmowa – odc. 440

Nyska Kronika Filmowa – odc. 440

17 maja 2024  
Aktualności

Znamy muzyczne gwiazdy Dni Nysy i Festiwalu Ognia i Wody. Powiemy o najważniejszych imprezach w regionie. Dziś w kronice będzie też o wielkim ściganiu w Nysie, festiwalu pierogów i najsłynniejszym literackim romansie na deskach nyskiego teatru.

W niedzielę Jarmark św. Rity

W niedzielę Jarmark św. Rity

16 maja 2024  
Aktualności

Jarmark tradycyjnie odbędzie się na placu przy Sanktuarium św. Rity w godzinach 12-16.

Nowy numer gazety „TAK!”

Nowy numer gazety „TAK!”

15 maja 2024  
Aktualności

Znamy muzyczne gwiazdy Dni Nysy i Festiwalu Ognia i Wody. Wiemy kto zaśpiewa na najważniejszych imprezach w regionie.

Program Dni Nysy 2024

Program Dni Nysy 2024

14 maja 2024  
Aktualności

Święto Miasta czeka nas w dniach 24-25 maja. W tym roku bawimy się w dwóch lokalizacjach – w Rynku i pod Halą Nysa. Muzycznymi gwiazdami będą Horyzont, Elektryczne Gitary, Patrycja Markowska i Margaret.

EFS Opolskie