Pogoda w Nysie

Wtorek 26.01.2021
Tymoteusza, Michała i Tytusa
-3°C
PM10 - 19 μg/m3
Stan powietrza - Bardzo dobry
Podrzucenie śmieci.

Podrzucenie śmieci.

Kategoria:
Opublikowano: 5 Styczeń 2021
DRUKUJ

W dniu 04.01.2021 r. mieszkaniec Białej Nyskiej, podczas porannego spaceru zauważył mężczyznę, który ze swojego samochodu wyrzucał odpady komunalne. Kilka reklamówek i kartonów zostało wyrzucone do stojących kręgów, blokujących wjazd na nabrzeże rzeki. Widząc to, mężczyzna zwrócił uwagę „śmieciarzowi”, co spotkało się z jego wulgarną odpowiedzią. Nie chcąc wdawać się w dalszą pyskówkę zapisał nr rejestracyjny samochodu i powiadomił dyżurnego Straży Miejskiej w Nysie.

Ustalenie sprawcy przebiegło błyskawicznie i patrol w ciągu kilkudziesięciu minut pukał do drzwi sprawcy wykroczenia. Zdziwiony mieszkaniec Nysy nie zaprzeczył wyrzuceniu odpadów, jednak nie potrafił wytłumaczyć dlaczego z Nysy udał się do Białej Nyskiej w celu wyrzuceniu śmieci. Ukarano go mandatem i zobowiązano do uprzątnięcia. W dniu dzisiejszym śmieci zostały uprzątnięte

.

Redaktor: Redaktor

Polecane aktualności:

Dyżury specjalistów w ŚDS

Dyżury specjalistów w ŚDS

25 Styczeń 2021 r. /  
Aktualności

Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Opolskiej w Nysie informuje, że w poniedziałek 1 lutego br., w godzinach od 15:00 do 17:00, odbędzie się popołudniowy dyżur specjalistów – pracowników ŚDS.

Nyska Kronika Filmowa – odc. 267

Nyska Kronika Filmowa – odc. 267

22 Styczeń 2021 r. /  
Aktualności

Dziś będzie o kuligu przez centrum Nysy, nowych pomysłach na ośrodek Albatros, dewastacji miejskich przystanków i studenckiej zbiórce krwi. Powiemy także kiedy nysanin powalczy o mistrzostwo świata.

 

Andrzej Babiński, Łukasz Bressa

Wydział Administracyjno-Organizacyjny

Urząd Miejski w Nysie

 

Kompleksowa dezynfekcja wszystkich przystanków

Kompleksowa dezynfekcja wszystkich przystanków

22 Styczeń 2021 r. /  
Aktualności

Miejski Zakład Komunikacji w Nysie sp. z o.o. informuje, że dziś od godziny 20:00 rozpocznie się dezynfekcja wszystkich przystanków autobusowych na terenie gminy Nysa.

Pracownicy MZK będą prowadzić dezynfekcje środkami, które nie zagrażają bezpieczeństwu pasażerów.

 

MZK w Nysie

TŁUSTOCZWARTKOWA ZBIÓRKA KRWI

TŁUSTOCZWARTKOWA ZBIÓRKA KRWI

22 Styczeń 2021 r. /  
Aktualności

Studenckie Koło Medycyny Ratunkowej „COR” Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie zaprasza każdego, kto mieści się w przedziale 18-65 lat i waży powyżej 50 kg na TŁUSTOCZWARTKOWĄ ZBIÓRKĘ KRWI.

EFS Opolskie