Pogoda w Nysie

Sobota 16.01.2021
Marcelego, Włodzimierza i Waldemara
-8°C
PM10 - 36 μg/m3
Stan powietrza - Dobry
Pomogli nieprzytomnej osobie

Pomogli nieprzytomnej osobie

Kategoria:
Opublikowano: 4 Wrzesień 2020
DRUKUJ

W dniu 02.09.202r. około godz. 19.40 strażnicy patrolujący teren miasta zauważyli na ul. Prusa w Nysie grupę osób zgromadzoną wokół leżącego mężczyzny. Natychmiast podjęli interwencję. Według świadków zdarzenia idący chodnikiem starszy mężczyzna nagle się przewrócił i stracił przytomność. W trakcie oczekiwania na przyjazd karetki pogotowia u mężczyzny doszło do zatrzymania akcji serca. Jeden z przechodniów rozpoczął masaż serca, który po przyjeździe karetki kontynuowany był przez strażników miejskich i załogę karetki pogotowia.  Mężczyzna został zabrany do szpitala.

Redaktor: Redaktor

Polecane aktualności:

Awaria centralnej kotłowni

Awaria centralnej kotłowni

15 Styczeń 2021 r. /  
Aktualności

NEC – Nysa Sp. z o. o. informuje, że w związku z awarią na centralnej kotłowni w dniu dzisiejszym, tj. 15 stycznia 2021 roku, nastąpią zakłócenia w dostawie ciepła na terenie całego miasta. Zakłócenia nastąpią również w dostawie ciepłej wody użytkowej. Naprawa może potrwać do godzin wieczornych.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację!

NEC Nysa

Ruszyły zapisy na szczepienia

Ruszyły zapisy na szczepienia

15 Styczeń 2021 r. /  
Aktualności

Szczepionka przeciwko COVID-19 to jeden z kluczowych elementów powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Szczepionka wyzwala w organizmie człowieka naturalną produkcję przeciwciał. Stymuluje także nasze komórki odpornościowe, tak aby chroniły nas przed zakażeniem COVID-19. Szczepienia są nadzieją na lepsze jutro i powrót do normalności.

Transport do punktu szczepień

Transport do punktu szczepień

14 Styczeń 2021 r. /  
Aktualności

Od dnia 15 stycznia 2021 r. został uruchomiony specjalny telefon dla mieszkańców Gminy Nysa mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień.

MZK przywraca część kursów

MZK przywraca część kursów

14 Styczeń 2021 r. /  
Aktualności

MZK w Nysie informuje, że od dnia 18.01.2021 przywrócone zostaną kursy na linii nr 2. Ponadto w soboty przywrócona zostaje linia nr 13.

Tabliczki przystankowe:

 

EFS Opolskie