Pogoda w Nysie

Wtorek 30.11.2021
Andrzeja, Maury i Konstantego
0°C
PM10 - 9 μg/m3
Stan powietrza - Bardzo dobry
Szkolenie z bezpiecznej jazdy

Szkolenie z bezpiecznej jazdy

Kategoria:
Opublikowano: 21 Październik 2021
DRUKUJ

W dniach 19-20 października 2021r. Straż Miejska w Nysie wspólnie z innymi jednostkami z Polski i Czech brała udział w szkoleniu grupy testowej kierowców w ramach mikroprojektu “Dobra praktyka – Zapobieganie wypadkom pojazdów uprzywilejowanych w rejonie Jesenik-Nysa /Dobra praktyka – Zapobieganie wypadkom pojazdów w okresie zimowym w rejonie Jesenik-Nysa” współfinansowanego w ramach funduszu Mikroprojektów Euroregionu Pradêd. Szkolenie odbyło się na specjalnym torze – poligonie bezpiecznej jazdy w miejscowości Ostrawa w Czechach. Podczas szkolenia strażnicy nabyli wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne kierowania pojazdami w szczególnych warunkach.

Redaktor: Redaktor

Polecane aktualności:

SIM Opole staje się faktem

SIM Opole staje się faktem

29 Listopad 2021 r. /  
Aktualności

29 listopada oficjalnie została zawarta umowa spółki SIM Opole. Spółka wybuduje 1200 mieszkań. – Tak jak w przypadku innych tego typu podmiotów w Polsce, mam nadzieję, że jest to dopiero element startowy – mówi Prezes Krajowego Zasobu Nieruchomości, Arkadiusz Urban – Jeśli będzie zapotrzebowanie, to ilość mieszkań na pewno się zwiększy.

Sportowe Mikołajki w Gminie Nysa

Sportowe Mikołajki w Gminie Nysa

29 Listopad 2021 r. /  
Aktualności

Jak co roku Gmina Nysa, wspólnie z licznymi partnerami przygotowała liczne atrakcje z okazji Mikołajek. Mikołajki na lodowisku już 6 grudnia. 4 grudnia odbędzie się II edycja zimowego spływu kajakowego z Nysy do Piątkowic. Nowością w tym roku będzie Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski. Zapraszamy!

Unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Nysa

Unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Nysa

26 Listopad 2021 r. /  
Aktualności

Gmina Nysa otrzymała kolejne środki na unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest.

Komunikat w sprawie organizacji bezpośredniej obsługi klientów  w Urzędzie Miejskim w Nysie

Komunikat w sprawie organizacji bezpośredniej obsługi klientów w Urzędzie Miejskim w Nysie

25 Listopad 2021 r. /  
Aktualności

Informujemy, że w związku z zaostrzającą się sytuacją pandemiczną na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej od poniedziałku, tj.  29 listopada 2021 r. do odwołania wprowadzamy ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu, polegające m.in. na zminimalizowaniu  bezpośredniej obsługi interesantów.

EFS Opolskie