Pogoda w Nysie

Środa 12.08.2020
Innocentego, Lecha i Euzebii
26°C
PM10 - 34 μg/m3
Stan powietrza - Dobry
Zagubiony, zdezorientowany pies.

Zagubiony, zdezorientowany pies.

Kategoria:
Opublikowano: 24 Lipiec 2020
DRUKUJ

Przedwczoraj otrzymaliśmy zgłoszenie o psie, który błąkał się pomiędzy parkingiem „Cukrów Nyskich” a terenem „Akwy”. Piesek zachowywał się niespokojnie, nie był agresywny.

Już zapadła decyzja o odłowieniu psa, ale dzięki pomocy pani z „Cukrów”, która umieściła informację o psie na FB, został poinformowany jego właściciel.

Wszystko zakończyło się szczęśliwie dla psa, dla niefrasobliwego właściciela – nie, został przez nas „rozliczony”.

Redaktor: Grzegorz Smoleń

Polecane aktualności:

Pierwsza rekrutacja do galerii DEKADA

Pierwsza rekrutacja do galerii DEKADA

12 Sierpień 2020 r. /  
Aktualności

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie prowadzi pierwszą rekrutację do galerii Dekada w Nysie na stanowisko sprzedawcy – kasjera w markecie spożywczym.

Piłkarskie święto w Nysie

Piłkarskie święto w Nysie

11 Sierpień 2020 r. /  
Aktualności

Po wielkim sukcesie i zdobyciu regionalnego Pucharu Polski, Polonia Nysa nie ma czasu na świętowanie. Na podopiecznych Arkadiusza Batora czekają bowiem kolejne wyzwanie. Już 15 sierpnia do naszego miasta przyjedzie beniaminek 1 ligi. Górnik Łęczna będzie przeciwnikiem Polonii Nysa w 1/32 finału Pucharu Polski na szczeblu centralnym.

Mecz rozpocznie się o godz. 16.00. Wstęp kosztuje 10 zł. Bilety można kupić wyłącznie drogą elektroniczną. Wejściówki są dostępne na stronie www.sklep.kspolonianysa.pl.

Turniej siatkówki plażowej o puchar Burmistrza Nysy

Turniej siatkówki plażowej o puchar Burmistrza Nysy

11 Sierpień 2020 r. /  
Aktualności

Już w najbliższą niedzielę (16.08) czekają nas kolejne emocje sportowe. Na plaży głównej Jeziora Nyskiego w Skorochowie odbędzie się turniej siatkówki plażowej o puchar Burmistrza Nysy. 

– Miłośnicy siatkówki plażowej, mają powody do zadowolenia. Plaża na Ośrodku Wypoczynkowym zamieni się w arenę sportową. Na boiskach o miano najlepszych, zagrają drużyny, które zdecydują się wystąpić. Ważne jest to, że każdy kto czuje się na siłach, może wystartować. Obyś potrafił przebić piłkę i obyś miał partnera – na takich właśnie czekają najlepsi. Najlepsi po Twoim przebiciu będą już doskonale wiedzieli co z piłką zrobić. Nie przejmujmy się, ktoś też musi mieć ostatnie miejsce. Naprawdę warto… – zachęca Ośrodek Rekreakcji AKWA Marina w Skorochowie.

Początek zmagań o godz. 9.30. W puli nagród jest 1000 złotych.

Powrót linii nr 6 do Kubic

Powrót linii nr 6 do Kubic

10 Sierpień 2020 r. /  
Aktualności

MZK w Nysie informuje, że od 11.08.2020 autobusy miejskie linii nr 6 wrócą na trasę do Kubic. Linia nr 7 przestanie kursować do tej miejscowości.

Autobusy będą wjeżdżać do Kubic od strony Wyszkowa. Tymczasowy przystanek zostanie zlokalizowany na osiedlu.

Rozkład jazdy z Kubic ważny od 11.08.2020

logo stopka