Weź udział w grze terenowej

Weź udział w grze terenowej

Kategoria: Aktualności, Kultura i sport, Nauka i edukacja
11 października 2023
DRUKUJ
Związek Dużych Rodzin Koło Nysa zaprasza do zapisów do miejskiej gry terenowej dla rodzin. Zabawa potrwa do dnia 13 października br. Wydarzenie wpisuje się w obchody 800-lecia miasta.

Osoby zapisane przez  link https://forms.gle/mNV41fSZzJphfmQc8 dostaną na maila informacje z dokładnymi lokalizacjami skrytek będących częścią gry.
Gra terenowa „Od jeziora do Trytona” to czas, kiedy razem z rodziną możecie wcielić się w poszukiwaczy skarbów. W dniach od 9-4 października codziennie rano na podany adres mailowy osoba zgłaszająca rodzinę dostanie wiadomość, w której będą informacje o trzech lokalizacjach skrytek, rozsianych po całym mieście Nysa (codziennie będą to trzy nowe lokalizacje). Każda ze skrytek będzie ukryta w miejscu, które jest ważne dla naszego miasta.

Zadaniem każdej drużyny/rodziny będzie:

– odnalezienie skrytki,
– wypełnienie logbooka odpowiednimi danymi,
– zrobienie całej drużynie wspólnego zdjęcia,
– przesłanie zdjęcia przez link dostępny w skrytce, jako potwierdzenie odnalezienia skrytki.
Skrytki, to będą małe pudełeczka ukryte w lokalizacjach, które przed rozpoczęciem gry są jeszcze tajne. Logbooki to małe książeczki, w których będą zbierane podpisy grup.
Czas na odnalezienie skrytek i wypełnienie zadań codziennie będzie od 10:00 do 20:00.
Ostatniego dnia zabawy (15 października) na Placu Paderewskiego  odbędzie się zakończenie gry, podczas którego wręczone zostaną nagrody i dyplomy.
Wydarzenie odbywa się pod patronatem Burmistrza Nysy.
Redaktor: Andrzej Babiński

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

KONSULTACJE SPOŁECZNE – PROJEKT PLANU TRANSPORTOWEGO

KONSULTACJE SPOŁECZNE – PROJEKT PLANU TRANSPORTOWEGO

27 maja 2024  

Burmistrz Nysy informuje o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu dokumentu pn. „Plan zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego w gminnych przewozach pasażerskich na obszarze Gminy Nysa i Gminy Otmuchów” oraz podaje do publicznej wiadomości informację o rozpoczęciu konsultacji społecznych ww. projektu dokumentu.

Udany powrót Dni Nysy!

Udany powrót Dni Nysy!

27 maja 2024  

Świetne nagłośnienie, dobra zabawa w rytm muzyki gwiazd estrady i integracja mieszkańców. Dni Nysy 2024 uznajemy za udane! Najwięcej braw otrzymała za swój występ Margaret.

Święto Województwa Opolskiego

Święto Województwa Opolskiego

27 maja 2024  

Urząd Marszałkowski zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy z okazji Święta Województwa Opolskiego. W zespole parkowo-pałacowym w Mosznej będzie czekało wiele atrakcji.

Nyska Kronika Filmowa – odc. 441

Nyska Kronika Filmowa – odc. 441

24 maja 2024  

Ruszyły Dni Nysy! Zapraszamy do świętowania. W kronice powiemy też o akcji służb nad rzeką, pikniku z mundurówką i akademii piłkarskiej dla dzieci.

EFS Opolskie