Pogoda w Nysie

Poniedziałek 15.04.2024
Ludwiny, Wacławy i Anastazji
11°C
PM10 - 16 μg/m3
Stan powietrza - Bardzo dobry
Wielkie siatkarskie emocje w Hali Nysa!

Wielkie siatkarskie emocje w Hali Nysa!

Kategoria: Aktualności, Kultura i sport
2 października 2023
DRUKUJ

Już 20 października pierwszy mecz w nowym sezonie PlusLigi rozegrają siatkarze PSG Stali Nysa. Od razu będzie to hitowe starcie w Hali Nysa!

Podopieczni Daniela Plińskiego nie będą mieć czasu by powoli wchodzić w sezon. Już na początku sezonu zmierzą się z potentatami PlusLigi. Rozgrywki rozpoczną od starcia z Jastrzębskim Węglem. Mecz z Mistrzami Polski 20 października w Hali Nysa. Początek o godz. 17.30.

Pięć dni później nyscy siatkarze zagrają na wyjeździe z Wicemistrzami Polski i trzykrotnymi zwycięzcami Ligi Mistrzów, Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Zdjęcie: PSG Stal Nysa

 

Redaktor: Łukasz Bressa

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Kolejne drogi do remontu

Kolejne drogi do remontu

15 kwietnia 2024  

5 kwietnia podpisano kolejną umowę na realizację inwestycji drogowych na terenie Gminy Nysa.

Rusza tężnia!

Rusza tężnia!

12 kwietnia 2024  

Tężnia solankowa na Placu Paderewskiego rusza już w najbliższą sobotę, 13 kwietnia.

Nyska Kronika Filmowa – odc. 436

Nyska Kronika Filmowa – odc. 436

12 kwietnia 2024  

Kordian Kolbiarz przez kolejne 5 lat będzie burmistrzem Nysy. Dziś w kronice powiemy nie tylko o wyborach, ale także uruchomieniu tężni, muzycznych gwiazdach Dni Nysy i bardzo ciekawej inicjatywie naszej biblioteki.

Święto Chrztu Polski

Święto Chrztu Polski

11 kwietnia 2024  

14 kwietnia po raz kolejny będziemy obchodzić nowe święto państwowe – Święto Chrztu Polski. Zdaniem wielu historyków, to właśnie 14 kwietnia 966 r., w Wielką Sobotę, Mieszko I przyjął chrzest. Chrzest księcia Mieszka I to przełomowe wydarzenie w dziejach państwa i narodu polskiego, uznawane za symboliczny początek polskiej państwowości. Chrzest miał także fundamentalne znaczenie polityczne, kulturowe i tożsamościowe – wprowadził rodzące się wówczas państwo polskie w krąg cywilizacyjny Europy Zachodniej.

EFS Opolskie