Piknik

Jarmark św. Rity „Od pszczół do ...

15 maja 2024  
Szanowni Państwo, mamy zaszczyt zaprosić Was na tegoroczny Jarmark św. Rity „Od pszczół do róż”, który będziemy organizować już kolejny raz! Otrzymaliśmy na to wydarzenie dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego w ramach konkursu „Opolskie ze smakiem”, dzięki czemu będzie okazja, by wziąć udział w darmowych warsztatach kulinarnych z: pieczenia ziemniaków, które poprowadzą Panie z @KGW Wierzbięcice; dekorowania pączków z różą, które zorganizują Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Biechowie; zdobienia pierniczków, o czym będzie opowiadała Pani Ania Prokop. Impreza jest objęta Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Opolskiego, Pana Andrzej Buła, który oficjalnie powita wszystkich na Jarmarku. Poza przewidzianymi warsztatami kulinarnymi […]
REDAKTOR: Natalia Wiśniewska

ZAWODY WĘDKARSKIE SPŁAWIKOWE "WITAJ ...

22 sierpnia 2022  
Już 28 sierpnia ZAWODY WĘDKARSKIE SPŁAWIKOWE „WITAJ SZKOŁO” !
REDAKTOR: Natalia Wiśniewska

Piknik Rodzinny

10 sierpnia 2022  
Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz i Nyski Dom Kultury zapraszają serdecznie mieszkańców Gminy Nysa w szczególności najmłodszych, do wzięcia udziału w Pikniku Rodzinnym, który odbędzie się 28 sierpnia br. na diedzińcu Bastionu św. Jadwigi. Początek imprezy o godz. 15:00.
REDAKTOR: Natalia Wiśniewska

Piknik rodzinny !

14 czerwca 2022  
Zapraszamy na rodzinny piknik na Forcie II. Wydarzenie odbędzie się 19 czerwca. Początek zabawy o godz. 15.00. Zaplanowano wiele atrakcji, głównie z myślą o dzieciach. Będą zabawa z klaunem, występy artystyczne, przejażdżki kucykiem, malowanie twarzy, poszukiwanie skarbów, warsztaty ceramiczne i pieczenie podpłomyków. A ponadto balony, wata cukrowa, popcorn i konkursy. Wstęp jest bezpłatny. Więcej informacji znajdziemy na plakacie wydarzenia.
REDAKTOR: Natalia Wiśniewska

Jarmark Wielkanocny

6 kwietnia 2022  
Serdecznie zapraszamy na Jarmark Wielkanocny w Bastionie św. Jadwigi (ul. Piastowska 19) w dniach 9-10 kwietnia 2022 r. Stoiska bogate w produkty lokalne, rękodzieło będą do dyspozycji odwiedzających w godzinach od 10:00-17:00. Przewidziano również występy artystyczne! Ruszył także nabór na wystawców! Swój udział w charakterze wystawcy można zgłosić do 31.03.2022 r. Karta zgłoszeniowa i regulamin znajduje się w załączniku.
REDAKTOR: Natalia Wiśniewska