Piknik

ZAWODY WĘDKARSKIE SPŁAWIKOWE "WITAJ ...

22 sierpnia 2022  
Już 28 sierpnia ZAWODY WĘDKARSKIE SPŁAWIKOWE „WITAJ SZKOŁO” !
REDAKTOR: Natalia Wiśniewska

Piknik Rodzinny

10 sierpnia 2022  
Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz i Nyski Dom Kultury zapraszają serdecznie mieszkańców Gminy Nysa w szczególności najmłodszych, do wzięcia udziału w Pikniku Rodzinnym, który odbędzie się 28 sierpnia br. na diedzińcu Bastionu św. Jadwigi. Początek imprezy o godz. 15:00.
REDAKTOR: Natalia Wiśniewska

Piknik rodzinny !

14 czerwca 2022  
Zapraszamy na rodzinny piknik na Forcie II. Wydarzenie odbędzie się 19 czerwca. Początek zabawy o godz. 15.00. Zaplanowano wiele atrakcji, głównie z myślą o dzieciach. Będą zabawa z klaunem, występy artystyczne, przejażdżki kucykiem, malowanie twarzy, poszukiwanie skarbów, warsztaty ceramiczne i pieczenie podpłomyków. A ponadto balony, wata cukrowa, popcorn i konkursy. Wstęp jest bezpłatny. Więcej informacji znajdziemy na plakacie wydarzenia.
REDAKTOR: Natalia Wiśniewska

Jarmark Wielkanocny

6 kwietnia 2022  
Serdecznie zapraszamy na Jarmark Wielkanocny w Bastionie św. Jadwigi (ul. Piastowska 19) w dniach 9-10 kwietnia 2022 r. Stoiska bogate w produkty lokalne, rękodzieło będą do dyspozycji odwiedzających w godzinach od 10:00-17:00. Przewidziano również występy artystyczne! Ruszył także nabór na wystawców! Swój udział w charakterze wystawcy można zgłosić do 31.03.2022 r. Karta zgłoszeniowa i regulamin znajduje się w załączniku.
REDAKTOR: Natalia Wiśniewska

Bieg Tropem Wilczym - piknik rodzinny ...

27 lipca 2021  
Zapraszamy na Piknik Rodzinny na Forcie nr II, towarzyszący Biegowi Tropem Wilczym w Nysie 15 sierpnia 2021 roku. Bieg startuje o godzinie 12.00. Atrakcje rozpoczynają się o godzinie 14.00. W programie m.in.: – liczne występy artystyczne (Wytwórwnia Działań Kreatywnych, taniec brzucha, Salsa, Stokrotki), – zabawa przy rytmach disco-polo z Zespołem Pio Mar, – mnóstwo atrakcji dla dzieci, – turniej Archer Tag i aut sterowanych (zapisy wcześniej pod numerem 790 897 331 oraz w dniu wydarzenia), – rugby australijskie (drużyna Fort Nysa), – Holi – Święto Kolorów, – Festiwal fimów militarnych, – stoiska gastronomiczne. Podczas PIKNIKU RODZINNEGO dla najmłodszych zaplanowane są  […]
REDAKTOR: Natalia Wiśniewska