Piknik

Bieg Tropem Wilczym - piknik rodzinny ...

27 lipca 2021  
Zapraszamy na Piknik Rodzinny na Forcie nr II, towarzyszący Biegowi Tropem Wilczym w Nysie 15 sierpnia 2021 roku. Bieg startuje o godzinie 12.00. Atrakcje rozpoczynają się o godzinie 14.00. W programie m.in.: – liczne występy artystyczne (Wytwórwnia Działań Kreatywnych, taniec brzucha, Salsa, Stokrotki), – zabawa przy rytmach disco-polo z Zespołem Pio Mar, – mnóstwo atrakcji dla dzieci, – turniej Archer Tag i aut sterowanych (zapisy wcześniej pod numerem 790 897 331 oraz w dniu wydarzenia), – rugby australijskie (drużyna Fort Nysa), – Holi – Święto Kolorów, – Festiwal fimów militarnych, – stoiska gastronomiczne. Podczas PIKNIKU RODZINNEGO dla najmłodszych zaplanowane są  […]
REDAKTOR: Natalia Wiśniewska

Jarmark ze św. Ritą !

20 sierpnia 2020  
Nyskie Księstwo Jezior i Gór wraz z Partnerami: Ośrodek Formacyjno-Wypoczynkowy „Rybak”w Głębinowie, Gmina Głuchołazy, Gmina Kamiennik, Gmina Korfantów, Gmina Nysa, Gmina Otmuchów, Gmina Paczków, Gmina Pakosławice, Gmina Skoroszyce i Oddział PTTK Tryton w Nysie, serdecznie zapraszają na Jarmark ze św. Ritą w Głębinowie! W programie m.in. warsztaty ginących zawodów (ceramika, malowanie na drewnie, malowanie na szkle, malowanie pierników, wyplatanie ze sznurków) oraz degustacja lokalnych miodów, konfitur i soczków oraz mini pączków z różą !
REDAKTOR: Natalia Wiśniewska

Piknik rodzinny nad jeziorem

22 lipca 2020  
Jak my uwielbiamy, gdy spędzacie czas z nami! Z tego właśnie powodu AKWA MARINA zaprasza na Piknik Rodziny. Ten dzień, będzie bez dwóch zdań wyjątkowy. Na całym terenie rozpalimy ponad 10 ognisk. Będziecie mogli w gronie najbliższych usmażyć przepyszną kiełbasę. Weźcie ze sobą koce, prowiant i cieszcie się atrakcjami, które będą na Was czekały. Dodatkowo nas restauratorzy zadbają o to, abyście głodni nie byli. Zwracamy się również do Przedsiębiorców. Jeśli prowadzisz ciekawe zajęcia, zespół muzyczny, chcesz zaprezentować swoje umiejętności, skontaktuj się z nami. Z pewnością wspólnie zrobimy wszystko, aby był to wyjątkowy dzień.
REDAKTOR: Andrzej Babiński