Sport

GRAND PRIX Amatorów Na Szosie - Rowe ...

4 Wrzesień 2020 r. /  
Przed nami kolejna dawka emocji i świetnej zabawy spod znaku „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę”, czyli: ✅ 16 rajdów na terenie całego kraju (po 1 w każdym województwie) 🚴‍♀️🚴‍♂️ ✅ ponad 1800 km czystej frajdy na starannie wytyczonych trasach 🎯 ✅ piękne krajobrazowo i możliwie najlepsze jakościowo drogi 🛣 ✅ niezwykle przyjazna i pozytywna atmosfera 👼 ✅ szczypta sportowej rywalizacji w prawdziwie amatorskim wydaniu 🏆 ✅ fantastyczne zdjęcia i relacje video 📸 ✅ elastyczne możliwości uczestnictwa (w dowolnej liczbie rajdów) 🔢 ✅ pierwszy start w sobotę – ostatni w niedzielę (ale kilka miesięcy później) 😁 ✅ […]
REDAKTOR: Natalia Wiśniewska

Piłkarskie święto w Nysie

13 Sierpień 2020 r. /  
Po wielkim sukcesie i zdobyciu regionalnego Pucharu Polski, Polonia Nysa nie ma czasu na świętowanie. Na podopiecznych Arkadiusza Batora czekają bowiem kolejne wyzwanie. Już 15 sierpnia do naszego miasta przyjedzie beniaminek 1 ligi. Górnik Łęczna będzie przeciwnikiem Polonii Nysa w 1/32 finału Pucharu Polski na szczeblu centralnym. Mecz rozpocznie się o godz. 16.00. Wstęp kosztuje 10 zł. Bilety można kupić wyłącznie drogą elektroniczną. Wejściówki są dostępne na stronie www.sklep.kspolonianysa.pl.
REDAKTOR: Andrzej Babiński

Turniej siatkówki plażowej o puchar ...

13 Sierpień 2020 r. /  
Już w najbliższą niedzielę (16.08) czekają nas kolejne emocje sportowe. Na plaży głównej Jeziora Nyskiego w Skorochowie odbędzie się turniej siatkówki plażowej o puchar Burmistrza Nysy.  Początek zmagań o godz. 9.30. W puli nagród jest 1000 złotych. Patronat nad wydarzeniem objął Poseł na Sejm RP, Kamil Bortniczuk.  
REDAKTOR: Andrzej Babiński

Grand Prix Polski Skuterów Wodnych

5 Sierpień 2020 r. /  
Już 8 sierpnia, spotykamy się na kolejnej imprezie nad Jeziorem Nyskim. Tym razem zwolennicy szybkich maszyn i ryku silników mają powody do zadowolenia. Wyjątkowe jest to, że zawody rozpoczniemy o godzinie 21.00. Oświetlona tafla Jeziora w takich okolicznościach musi cudowanie wyglądać. W sposób szczególny zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach wszystkie osoby posiadające odpowiednie uprawnienia. Każdy z Was może zmierzyć się z przygotowana trasą. Nie może Was zabraknąć. Rywalizacja będzie toczyć się osobno w klasyfikacji amatorów (to nowość!). Każdy kto posiada skuter i ma uprawnienia może wystartować w zawodach. Szczegóły na https://akwamarina.pl/
REDAKTOR: Andrzej Babiński

Paintball laserowy

22 Lipiec 2020 r. /  
Paintball laserowy już 27 lipca 2020 r. na Forcie Wodnym przy ulicy Powstańców Śląskich 2 w Nysie. Na uczestników wydarzenia czeka 5 godzin zabawy.  Do udziału w rywalizacji Nyski Dom Kultury zachęca osoby powyżej 8 roku życia. Młodsze dzieci muszą być pod opieką pełnoletniego opiekuna.  W przypadku deszczu, uczestnicy będą mogli skorzystać z zestawów VR. Tym samym wewnątrz budynku, specjaliści przeniosą zainteresowanych do wirtualnej rzeczywistości.  Zapisy na wydarzenie prowadzone będą na miejscu.
REDAKTOR: Andrzej Babiński