Finisaż 31. SALONU NGA

Finisaż 31. SALONU NGA

Kategoria: Koncerty Rozrywka Wystwa
Opublikowano: 28 lipca 2021
DRUKUJ
Zapraszamy na finisaż – uroczyste zamknięcie wystawy „31. SALON Nyskiej Grupy Artystycznej”. Poza spotkaniem z muzyką i z artystami, atrakcją wieczoru będzie tradycyjna loteria, w której będzie można wygrać jedną z prac podarowanych przez artystów biorących udział w wystawie.
Tegoroczna loteria odbędzie się w nowej, rozciągniętej w czasie, formie:
1. Losy można kupić:
– w muzealnej kasie do dnia losowania włącznie
– dokonując przedpłaty na konto: 39 8872 1026 0031 5061 2000 0010 Bank Spółdzielczy w Otmuchowie, Oddział w Nysie, do 03.08.2021 r. – w tytule przelewu należy zamieścić formułę: „losy Salon NGA 2021” oraz adres mailowy, na który wyślemy informację o numerze zakupionego losu
2. Cena losu 10,00 zł.
3. Wszystkie prace biorące udział w loterii są zamieszczone na stronie internetowej oraz stronie FB Muzeum. Jeśli chcesz obejrzeć prace na loterię kliknij tutaj.
4. Losowanie odbędzie się podczas finisażu wystawy „31. Salon NGA”, 07.08.2021 r., godz. 18.00, w siedzibie Muzeum Powiatowego w Nysie przy ul. Biskupa Jarosława 11
5. W loterii wezmą udział wszystkie zakupione losy – numery wygranych losów zostaną zamieszczone na stronie internetowej Muzeum http://www.muzeum.nysa.pl do 16.08.2021 r.
6. Wygraną pracę można odebrać osobiście w dniu losowania lub w dniach następnych, w siedzibie Muzeum Powiatowego w Nysie przy ul. Biskupa Jarosława 11, w godzinach pracy Muzeum. Na prośbę właściciela wygranego losu, wyrażoną za pośrednictwem poczty elektronicznej, możliwa jest wysyłka pracy pocztą – pod warunkiem dokonania przedpłaty pokrywającej koszty wysyłki.
Redaktor: Natalia Wiśniewska

Polecane aktualności:

Zabierz swoje serca na spacer

Zabierz swoje serca na spacer

28 maja 2024  
Aktualności

„Zabierz swoje serce na spacer” tym razem podczas Święta Województwa Opolskiego w Mosznej! To doskonała okazja do zadbania o swoje serce!

KONSULTACJE SPOŁECZNE – PROJEKT PLANU TRANSPORTOWEGO

KONSULTACJE SPOŁECZNE – PROJEKT PLANU TRANSPORTOWEGO

27 maja 2024  
Aktualności

Burmistrz Nysy informuje o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu dokumentu pn. „Plan zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego w gminnych przewozach pasażerskich na obszarze Gminy Nysa i Gminy Otmuchów” oraz podaje do publicznej wiadomości informację o rozpoczęciu konsultacji społecznych ww. projektu dokumentu.

Udany powrót Dni Nysy!

Udany powrót Dni Nysy!

27 maja 2024  
Aktualności

Świetne nagłośnienie, dobra zabawa w rytm muzyki gwiazd estrady i integracja mieszkańców. Dni Nysy 2024 uznajemy za udane! Najwięcej braw otrzymała za swój występ Margaret.

Święto Województwa Opolskiego

Święto Województwa Opolskiego

27 maja 2024  
Aktualności

Urząd Marszałkowski zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy z okazji Święta Województwa Opolskiego. W zespole parkowo-pałacowym w Mosznej będzie czekało wiele atrakcji.

EFS Opolskie