Jarmark Produktów Lokalnych

Jarmark Produktów Lokalnych

Kategoria: Rozrywka
Opublikowano: 15 kwietnia 2024
DRUKUJ

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w naszym corocznym Jarmarku Produktów Lokalnych, który odbędzie się 24-26 maja w godzinach 10:00-17:00 w Nysie.

Jesteśmy przekonani, że wasze produkty będą doskonałym uzupełnieniem tej wyjątkowej imprezy, promującej lokalne rzemiosło, kulturę i tradycję. Jarmark Produktów Lokalnych to doskonała okazja do zaprezentowania Państwa wyrobów szerokiej publiczności oraz do nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Będzie to także doskonała możliwość do zaprezentowania bogactwa naszego regionu oraz wspierania lokalnej społeczności.

Zapewniamy Państwa, że nasze wydarzenie zapewni odpowiednią promocję i wsparcie dla Państwa stoisk. Liczymy na to, że wspólnymi siłami stworzymy niezapomnianą atmosferę, wzbogaconą smakiem i kolorem naszych lokalnych produktów.

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego do dnia 19 kwietnia 2024r. na adres instruktords@ndk.nysa.pl, abyśmy mogli odpowiednio przygotować się na Państwa przybycie oraz zapewnić odpowiednią przestrzeń dla Państwa stoisk.

Z góry dziękujemy za Państwa zainteresowanie i współpracę. Czekamy z niecierpliwością na możliwość wspólnego promowania naszej lokalnej społeczności i jej wyjątkowych produktów.

Redaktor: Natalia Wiśniewska

Polecane aktualności:

KONSULTACJE SPOŁECZNE – PROJEKT PLANU TRANSPORTOWEGO

KONSULTACJE SPOŁECZNE – PROJEKT PLANU TRANSPORTOWEGO

27 maja 2024  
Aktualności

Burmistrz Nysy informuje o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu dokumentu pn. „Plan zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego w gminnych przewozach pasażerskich na obszarze Gminy Nysa i Gminy Otmuchów” oraz podaje do publicznej wiadomości informację o rozpoczęciu konsultacji społecznych ww. projektu dokumentu.

Udany powrót Dni Nysy!

Udany powrót Dni Nysy!

27 maja 2024  
Aktualności

Świetne nagłośnienie, dobra zabawa w rytm muzyki gwiazd estrady i integracja mieszkańców. Dni Nysy 2024 uznajemy za udane! Najwięcej braw otrzymała za swój występ Margaret.

Święto Województwa Opolskiego

Święto Województwa Opolskiego

27 maja 2024  
Aktualności

Urząd Marszałkowski zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy z okazji Święta Województwa Opolskiego. W zespole parkowo-pałacowym w Mosznej będzie czekało wiele atrakcji.

Nyska Kronika Filmowa – odc. 441

Nyska Kronika Filmowa – odc. 441

24 maja 2024  
Aktualności

Ruszyły Dni Nysy! Zapraszamy do świętowania. W kronice powiemy też o akcji służb nad rzeką, pikniku z mundurówką i akademii piłkarskiej dla dzieci.

EFS Opolskie