Pogoda w Nysie

Wtorek 30.11.2021
Andrzeja, Maury i Konstantego
1°C
PM10 - 11 μg/m3
Stan powietrza - Bardzo dobry
Wernisaż wystawy Justyny Janek AURY

Wernisaż wystawy Justyny Janek AURY

Kategoria: Wystwa
Opublikowano: 8 Październik 2021
DRUKUJ
Dnia 8 października- w piątek o godzinie 18:00 w Bibliotece Miejskiej w Nysie odbędzie się wernisaż wystawy Justyny Janek AURY.
Wystawa potrwa do 29 października.
AURY to cykl prac powstałych na przełomie 2020/2021 roku, kolejny etap podróży artystycznej, w której kolor stanowił główny punkt odniesienia.
Jednym z kluczowych filarów cyklu powstałych prac jest mocna kolorystyka osadzona w różach, która wynika z wciąż żywej fascynacji tym kolorem.
Serdecznie zapraszam, a gości uprzejmie namawiam do pozwolenia sobie na własną twórczość i odważne włączenie różu do swojej kreacji, będzie to bardzo miły akcent i element wzbogacający kompozycję wystawy.. nie bez przyczyny padło tutaj słowo “kreacja
Redaktor: Natalia Wiśniewska

Polecane aktualności:

SIM Opole staje się faktem

SIM Opole staje się faktem

29 Listopad 2021 r. /  
Aktualności

29 listopada oficjalnie została zawarta umowa spółki SIM Opole. Spółka wybuduje 1200 mieszkań. – Tak jak w przypadku innych tego typu podmiotów w Polsce, mam nadzieję, że jest to dopiero element startowy – mówi Prezes Krajowego Zasobu Nieruchomości, Arkadiusz Urban – Jeśli będzie zapotrzebowanie, to ilość mieszkań na pewno się zwiększy.

Sportowe Mikołajki w Gminie Nysa

Sportowe Mikołajki w Gminie Nysa

29 Listopad 2021 r. /  
Aktualności

Jak co roku Gmina Nysa, wspólnie z licznymi partnerami przygotowała liczne atrakcje z okazji Mikołajek. Mikołajki na lodowisku już 6 grudnia. 4 grudnia odbędzie się II edycja zimowego spływu kajakowego z Nysy do Piątkowic. Nowością w tym roku będzie Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski. Zapraszamy!

Unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Nysa

Unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Nysa

26 Listopad 2021 r. /  
Aktualności

Gmina Nysa otrzymała kolejne środki na unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest.

Komunikat w sprawie organizacji bezpośredniej obsługi klientów  w Urzędzie Miejskim w Nysie

Komunikat w sprawie organizacji bezpośredniej obsługi klientów w Urzędzie Miejskim w Nysie

25 Listopad 2021 r. /  
Aktualności

Informujemy, że w związku z zaostrzającą się sytuacją pandemiczną na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej od poniedziałku, tj.  29 listopada 2021 r. do odwołania wprowadzamy ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu, polegające m.in. na zminimalizowaniu  bezpośredniej obsługi interesantów.

EFS Opolskie