Wyjątkowy jubileusz

Wyjątkowy jubileusz

Kategoria: Aktualności
30 maja 2023
DRUKUJ

W minioną sobotę w naszej Gminie miała miejsce wyjątkowa i piękna uroczystość, która zdarza się raz na 109 lat! Nasza mieszkanka Pani Anna Mizia doczekała tak zacnego jubileuszu, bowiem 27 maja br. obchodziła swoje 109 urodziny.

Z tej też okazji dostojną Jubilatkę odwiedziła Pani Agnieszka Kosek, Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Nysie, która w imieniu Burmistrza Nysy oraz całej społeczności gminy złożyła najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyła list gratulacyjny, kwiaty i upominek.

Pani Anna, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dość dobrą formą. W chwili obecnej przebywa w domu rodzinnym córki. Recepty na długowieczność Jubilatka nie podaje, ale
w domu w którym mieszka daje się odczuć przyjazną atmosferę, miłość, wzajemny szacunek i bardzo dobrą opiekę.

109 lat to piękny wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń, naznaczone blaskami i cieniami codziennego życia. To przeogromna skarbnica prawdy, źródło nadziei z której korzystały, czerpiąc wiedzę i dojrzałość, najdroższe Jej osoby.

Ten Jubileusz to również wielka duma dla mieszkańców oraz władz samorządowych Gminy Nysy. Pani Annie życzymy Wszystkiego Najlepszego!

 

Redaktor: Łukasz Bressa

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Nyska Kronika Filmowa – odc. 440

Nyska Kronika Filmowa – odc. 440

17 maja 2024  

Znamy muzyczne gwiazdy Dni Nysy i Festiwalu Ognia i Wody. Powiemy o najważniejszych imprezach w regionie. Dziś w kronice będzie też o wielkim ściganiu w Nysie, festiwalu pierogów i najsłynniejszym literackim romansie na deskach nyskiego teatru.

W niedzielę Jarmark św. Rity

W niedzielę Jarmark św. Rity

16 maja 2024  

Jarmark tradycyjnie odbędzie się na placu przy Sanktuarium św. Rity w godzinach 12-16.

Nowy numer gazety „TAK!”

Nowy numer gazety „TAK!”

15 maja 2024  

Znamy muzyczne gwiazdy Dni Nysy i Festiwalu Ognia i Wody. Wiemy kto zaśpiewa na najważniejszych imprezach w regionie.

Program Dni Nysy 2024

Program Dni Nysy 2024

14 maja 2024  

Święto Miasta czeka nas w dniach 24-25 maja. W tym roku bawimy się w dwóch lokalizacjach – w Rynku i pod Halą Nysa. Muzycznymi gwiazdami będą Horyzont, Elektryczne Gitary, Patrycja Markowska i Margaret.

EFS Opolskie