Pogoda w Nysie

Sobota 02.12.2023
Balbiny, Bibianny i Pauliny
-3°C
PM10 - 19 μg/m3
Stan powietrza - Bardzo dobry
Zalecenia dla pacjentów z chorobami sercowo-naczyniowymi w dobie koronawirusa

Zalecenia dla pacjentów z chorobami sercowo-naczyniowymi w dobie koronawirusa

Kategoria: Aktualności, Koronawirus
21 kwietnia 2020
DRUKUJ

Kondycja naszego serca zależy w dużej mierze od nas samych – właściwa dieta i zdrowy styl życia są szczególnie ważne teraz w czasie epidemii koronawirusa. Polskie Towarzystwo Kardiologiczne zwraca w tym czasie szczególną uwagę na wypełnianie zaleceń lekarzy przez pacjentów z chorobami sercowo-naczyniowymi i nie bagatelizowanie objawów schorzeń kardiologicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dla pacjentów z chorobami sercowo-naczyniowymi – zobacz więcej

 

 

Redaktor: Łukasz Bressa

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Nyska Kronika Filmowa – odc. 417

Nyska Kronika Filmowa – odc. 417

1 grudnia 2023  

Geotermia w Nysie. Dziś powiemy o innowacyjnej inwestycji w naszym mieście. Będzie też o akcji dobroczynnej na lodowisku i kolejnych spektaklach w Nyskim Domu Kultury. Sprawdzimy również kiedy Nysa rozbłyśnie świątecznymi iluminacjami.

Mikołajki pełne atrakcji!

Mikołajki pełne atrakcji!

1 grudnia 2023  

Już 6 grudnia Mikołajki! Z tej okazji Gmina Nysa przygotowała wiele atrakcji dla mieszkańców. Co ważne, sporo dziać się będzie nie tylko 6 grudnia, ale także w inne dni.

Akcja charytatywna na lodowisku

Akcja charytatywna na lodowisku

1 grudnia 2023  

Już w najbliższą NIEDZIELĘ zapraszamy Was serdecznie do udziału w naszej wspólnej akcji charytatywnej dla ciężko chorego Wojtusia Szlachetki.

Przełom w Gminie Nysa. Pozyskano fundusze na badawczy odwiert geotermalny

Przełom w Gminie Nysa. Pozyskano fundusze na badawczy odwiert geotermalny

1 grudnia 2023  

Nysa znalazła się w nielicznym gronie miast, które pozyskały pieniądze  na odwiert związany z geotermią. 24 listopada br. Ministerstwo Klimatu i Środowiska ogłosiło listę gmin, które otrzymają dofinansowanie na inwestycje związane z odnawialnymi źródłami energii. Warto wspomnieć, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (z którego pochodzą fundusze) od kilku lat wspiera intensywnie rozwój geotermii w Polsce poprzez liczne programy, przekazując setki milionów złotych na ten cel.

EFS Opolskie