Pogoda w Nysie

Czwartek 30.11.2023
Andrzeja, Maury i Konstantego
-1°C
PM10 - 81 μg/m3
Stan powietrza - Dostateczny
Zmiana trasy autobusu linii 5

Zmiana trasy autobusu linii 5

Kategoria: Aktualności
16 października 2020
DRUKUJ

MZK w Nysie informuje, że od dnia 19.10.2020 kurs autobusu linii 5 na odcinku Konradowa – SP3 ulegnie zmianie. Do tej pory autobus kursował z Konradowej bezpośrednio do szkoły przy ul. Krawieckiej. Od poniedziałku (19.10) autobus z Konradowej pojedzie dodatkowo przez Morcinka, Reymonta i Gdańską/Podolską.

Z Konradowej autobus wyjedzie o godzinie 7:34. Na ul. Morcinka będzie około godziny 7:38, na Reymonta o 7:39, a na Gdańskiej/Podolskiej 7:40. Autobus przed godziną ósmą wysadzi dzieci przy Szkole nr 3 na ul. Krawieckiej.

Zachęcamy dzieci z Morcinka, Reymonta i Gdańskiej aby wybierały ten kurs jako alternatywę dla linii nr 9, która po godzinie 7 wyjeżdża z ul. Nowowiejskiej.

Redaktor: Łukasz Bressa

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

III Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski – zainteresowanie przerosło oczekiwania

III Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski – zainteresowanie przerosło oczekiwania

30 listopada 2023  

Biegacze do tego stopnia pokochali Nysę za Nocny Mikołajkowy Bieg, że organizatorzy drugi raz zwiększyli limit uczestników. Obecny limit wynosi 700 osób. Do wydarzenia pozostało 17 dni.

Nowy numer gazety „TAK!”

Nowy numer gazety „TAK!”

30 listopada 2023  

Kolejne nowe mieszkania w Nysie. Będzie ich ponad 350! Budowa osiedla rozpocznie się w przyszłym roku. Będzie prowadzona etapami.

Kolejny świetny występ Nyskiej Formacji Obronno Taktycznej

Kolejny świetny występ Nyskiej Formacji Obronno Taktycznej

29 listopada 2023  

25 listopada w Witkowie obok Poznania odbyły się II MISTRZOSTWA POLSKI KARATE WKF MASTERS. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem karateków z całej Polski. Nyska Formacja Obronno Taktyczna zaprezentowała się bardzo dobrze promując nasze miasto.

Dyżur specjalistów w ŚDS

Dyżur specjalistów w ŚDS

29 listopada 2023  

Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Opolskiej w Nysie informuję, że w poniedziałek 4 grudnia 2023 r., w godzinach od 15:00 do 17:00, odbędzie się kolejny comiesięczny popołudniowy dyżur specjalistów – pracowników ŚDS.

EFS Opolskie