Hala Nysa

Data publikacji: 12 grudnia 2019

HALA NYSA jest obiektem, z którego korzysta I ligowy zespół siatkarski STAL NYSA. Na co dzień korzystają z niej również Szkolne Ośrodki Siatkarskie, POLONIA NYSA, AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW PZPN, lokalne kluby piłkarskie, amatorskie drużyny oraz dzieci i młodzież szkolna.

HALA NYSA to bezkonkurencyjny w regionie obiekt dla imprez halowych, ale też idealne miejsce dla spotkań w kameralnej atmosferze. Przy organizacji dużych imprez sportowych do dyspozycji jest 2.500 miejsc na trybunach, szatnie sportowe oraz siłownia. Jak mówią gwiazdy sportu, które wizytowały obiekt przy różnych okazjach – jest on nowoczesny i wymiarowo optymalny. Jak do tej pory w Hali Nysa zorganizowano m.in. galę boksu zawodowego z Krzysztofem Włodarczykiem i Krzysztofem Głowackim,  turniej Futsal Masters, mecz futsalowych reprezentacji Polski i Rosji, czy też 2 finały Pucharu Polski Kobiet w Siatkówce.

HALA NYSA położona jest zaledwie 2 kilometry od Rynku. Wielofunkcyjny charakter umożliwia rozgrywanie na jej terenie zawodów w kilku kluczowych dyscyplinach jak  piłka siatkowa, piłka ręczna, halowa piłka nożna, badminton, boks, gimnastyka, koszykówka, sporty walki, tenis ziemny, tenis stołowy, sportowe zawody taneczne. Zalety HALI NYSA to nie tylko jej lokalizacja, rozmiar i wielofunkcyjność, ale również bogate możliwości techniczne. Dzięki nim możliwe jest korzystanie z najbardziej zaawansowanych systemów scenicznych i multimedialnych podczas odbywających się tu imprez.

| REZERWACJE | OFERTA |

HALA NYSA hala sportowo-widowiskowa

ul. Sudecka 23
48-300 Nysa
tel. + 48 70 40 17 350
e-mail: hala.biuro@arn.nysa.pl
strona www: www.halanysa.pl