Puchar Polski w Piłce Siatkowej Kobi ...

6 marca 2020

O Puchar Polski Kobiet 2020 powalczą najlepsze zespoły Ligi Siatkówki Kobiet, wyłonione w eliminacjach.

Zapraszamy na mecz finałowy turnieju finałowego Pucharu Polski. Jego organizatorem jest Polska Liga Siatkówki S.A.

FINAŁ 8.03 (niedziela) godz. 14:45

REDAKTOR: Andrzej Babiński

Puchar Polski w Piłce Siatkowej Kobi ...

6 marca 2020 Sudecka 23, 48-303 Nysa

Dwie prowadzące drużyny w Lidze Siatkówki Kobiet Grupa Azoty Chemik Police i Developres SkyRes Rzeszów, piąta w tabeli DPD Legionovia Legionowo i piąty zespół 1. ligi kobiet MKS SAN-Pajda Jarosław zagrają w turnieju finałowym Pucharu Polski w siatkówce kobiet.

Harmonogram:

sobota, 7 marca 2020
14:45 I Półfinał: MKS SAN-Pajda Jarosław – Grupa Azoty Chemik Police
18:00 II Półfinał: Developres SkyRes Rzeszów – DPD Legionovia Legionowo

REDAKTOR: Andrzej Babiński

65. Ogólnopolski Konkurs Recytatorsk ...

3 marca 2020 Wałowa 7, 48-303 Nysa

65. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski jest imprezą otwartą dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych. Konkurs jest wyjątkową okazją do obcowania jednocześnie z poezją, wierszem i teatrem. Jest to możliwość nie tylko zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich i aktorskich ale również swobodnej rozmowy z jurorami, którzy wspierają, nadają kierunek, pokazują inny punkt widzenia.

REDAKTOR: Andrzej Babiński

Koncert walentynkowy "Vivat Opera! Vi ...

10 lutego 2020 Wałowa 7, 48-303 Nysa

Gala Koncert „Vivat Opera! Vivat Operetka !” Poświęcony jest wielbicielom tzw. gatunku lekkiego. Program złożony jest z najpopularniejszych hitów operetkowych i operowych. To muzyczna podróż do baśniowej krainy walca – świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemenów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów. W projekcie oprócz znakomitych Solistów bierze udział jedna z najlepszych orkiestr świata, osławiona Royal Sttrauss Orkiestra. Zaprezentujemy Państwu najsłynniejsze kompozycje twórców operetki. Piękne stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów oraz wspaniała gra aktorska dopełniają całość widowiska pozostawiając je nie zapomnianym. W programie koncertu znajdziemy cudowne walce, zabawne polki w wykonaniu solistów Narodowego Lwowskiego Teatru , Opery i Baletu. Wirtuozerskie arie w wykonaniu Gwiazd oraz nasza piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem.

REDAKTOR: Andrzej Babiński

Niemen - wspomnienie

3 lutego 2020 Wałowa 7, 48-303 Nysa

Tegoroczna gala Trytona Nyskiego będzie okazją nie tylko do wyróżnienia osób i instytucji działających na rzecz społeczności lokalnej, ale także muzycznym wspomnieniem. Odbędzie się bowiem wyjątkowy koncert poświęcony pamięci jednego z najwybitniejszych artystów w historii polskiej sceny muzycznej, Czesława Niemena. Niezwykle wymagający repertuar zaprezentuje Marek Bałata.

Bilety do nabycia w kasie NDK.

REDAKTOR: Andrzej Babiński