Nocne zwiedzanie Twierdzy Nysa !

22 czerwca 2022

Zapraszamy na nocne zwiedzanie Twierdzy Nysa, które odbędzie się 15 lipca od godziny 21:00 do 24:00.

Startujemy z Punktu Informacji Turystycznej na Bastionie św. Jadwigi !

Koszt udziału wynosi 50 zł.

Zapraszamy !

REDAKTOR: Natalia Wiśniewska

JETSKI 2022

22 czerwca 2022

Zapraszamy na Grand Prix International JetSki 2022 Poland – Nysa nad jeziorem nyskim już 9 i 10 lipca !

Wyścigi po torze równoległym oraz torze pełnym skuterów wodnych !

Amatorskie wyścigi łodzi motorowych: ” Złota śruba” jeziora nyskiego im. Bogdana Sadowskiego.

REDAKTOR: Natalia Wiśniewska

Lato z Nyskim Domem Kultury

14 czerwca 2022

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 8 do 14 lat na „Wakacje z NDK” w dniach 18-22 lipca 2022 r. Każdego dnia czekają na Was różne wycieczki i atrakcje! W programie: Aqua Park, park linowy, kopalnia złota, Miasteczko Twinpigs, park trampolin, jazda konna + ognisko + konkursy i zawody sportowe, kino i wiele innych atrakcji!

Koszt 750 zł osoba, w cenie są także obiady.

Zapisy do 4 lipca 2022 r. pod numerem telefonu 77 433 33 37.

Ilość miejsc: 15

Dodatkowe informacje są udzielane pod numerem: 790 897 331.

REDAKTOR: Natalia Wiśniewska

Piknik rodzinny !

14 czerwca 2022

Zapraszamy na rodzinny piknik na Forcie II. Wydarzenie odbędzie się 19 czerwca. Początek zabawy o godz. 15.00.

Zaplanowano wiele atrakcji, głównie z myślą o dzieciach. Będą zabawa z klaunem, występy artystyczne, przejażdżki kucykiem, malowanie twarzy, poszukiwanie skarbów, warsztaty ceramiczne i pieczenie podpłomyków. A ponadto balony, wata cukrowa, popcorn i konkursy.

Wstęp jest bezpłatny. Więcej informacji znajdziemy na plakacie wydarzenia.

REDAKTOR: Natalia Wiśniewska

Nie Pompujesz – Nie Jedziesz

9 czerwca 2022

Nie Pompujesz – Nie Jedziesz czyli największy w Polsce cykl zawodów na pumptrackach będzie gościł w Nysie! 12 czerwca na jednym z najnowszych torów w Polsce zawodnicy będą rywalizować o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej w pięciu kategoriach, a także o wyjazd na Mistrzostw Świata! Wszystko to w ramach wydarzenia z okazji Dnia Dziecka!

Cykl, który od początku wywołuje dużo pozytywnych emocje to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa i znakomicie spędzony czas. Na zawodach oprócz walki czekać będą na uczestników liczne atrakcje jak: strefa chillout`u, Food Trucki, spiker znany z pokazów Sound of Gravity i inne atrakcje dla wszystkich dzieci! Będzie to także znakomita okazja do oficjalnego otwarcia obiektu na którym będą obecne władze miasta, a także finalista ostatniej edycji programu Mam Talent – Kamil Kobędzowski!

Na znakomitym torze w Nysie, zbudowanym przez BT Project pojawią się najlepsi zawodnicy z całej Polski! Będzie można zobaczyć umiejętności najlepszych ale także stanąć do rywalizacji i porównać swoje zdolności jazdy czy nawet wygrać z medalistami imprez mistrzowskich.

Zainteresowanie nyską rundą było tak duże, że rejestracja zawodników została zakończona w połowie maja. Limit zawodników został wyczerpany. Do rywalizacji organizatorzy, Sfera Sportu i Urząd Miasta Nysa, zapraszali nie tylko doświadczonych zawodników ale także dzieci i początkujących rowerzystów. Dla najmłodszych będzie to doskonała zabawa oraz okazja do podglądania najlepszych jak Gustaw DądelaBartosz GiemzaAnna Domagała! Oprócz cennego doświadczenia, wszyscy zawodnicy w kategorii KIDS i JUNIOR zostaną zaproszeni na podium i otrzymają pamiątkowe medale! Dobra zabawa przede wszystkim!

Pumptrack w Nysie to znakomity obiekt, który cieszy się dużą popularnością i nie mógł zostać pominięty w tegorocznym cyklu Nie Pompujesz – Nie Jedziesz. Możemy być pewni dobrego ścigania i wspaniałej atmosfery podczas edycji 2022, a także wypromowania nyskiego toru w całym kraju! Będzie to także znakomita okazja do oficjalnego otwarcia toru i świętowania Dnia Dziecka!

Szczegóły wydarzenia:

Data: 12.06.2022

Kategorie: PRO, Kobiety, Amator, Junior (bez podziału na płeć w wieku od 9 do 12 lat (bez podziału na płeć roczniki 2010 – 2013), Kids (bez podziału na płeć w wieku od 4 do 8 lat czyli roczniki 2014 – 2018)

Godzina: treningi i odbiór numerów startowych od 12:45 – 14:45, start zawodów 15:10

Zapisy: zakończone, osiągnięto limit zawodników (brak możliwości zapisów na miejscu)

REDAKTOR: Natalia Wiśniewska