Dyżur specjalistów w ŚDS

20 maja 2024  
Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas Diecezji Opolskiej w Nysie informuje, że w poniedziałek 3 czerwca 2024 r., w godzinach od 15:00 do 17:00, odbędzie się kolejny comiesięczny popołudniowy dyżur specjalistów – pracowników ŚDS.
REDAKTOR: Andrzej Babiński

Nyska Kronika Filmowa - odc. 440

17 maja 2024  
Znamy muzyczne gwiazdy Dni Nysy i Festiwalu Ognia i Wody. Powiemy o najważniejszych imprezach w regionie. Dziś w kronice będzie też o wielkim ściganiu w Nysie, festiwalu pierogów i najsłynniejszym literackim romansie na deskach nyskiego teatru.
REDAKTOR: Łukasz Bressa

Program Dni Nysy 2024

14 maja 2024  
Święto Miasta czeka nas w dniach 24-25 maja. W tym roku bawimy się w dwóch lokalizacjach – w Rynku i pod Halą Nysa. Muzycznymi gwiazdami będą Horyzont, Elektryczne Gitary, Patrycja Markowska i Margaret.
REDAKTOR: Łukasz Bressa

Smolasty gwiazdą Festiwalu Ognia i Wody

14 maja 2024  
Przed nami kolejny Sylwester w środku lata! W tym roku w czasie najpopularniejszej imprezy w naszym regionie zaśpiewa Smolasty.
REDAKTOR: Łukasz Bressa

Informacja dla przedsiębiorców

14 maja 2024  
Biuro ds. Inwestorów i Działalności Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Nysie przypomina przedsiębiorcom, posiadającym zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych, że 31 maja 2024r. mija termin wniesienia II raty opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w 2024 roku.
REDAKTOR: Andrzej Babiński

GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę

14 maja 2024  
II etap w tegorocznym cyklu „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę” odbędzie się 18 maja na pograniczu polsko-czeskim, a gospodarzem rajdu ponownie będzie Nysa! To właśnie tu będzie można rozsiąść się wygodnie nad brzegiem jeziora – i patrząc do tyłu przez ramię – należycie odsapnąć po rajdzie wypełnionym atrakcjami aż po same czubki majaczących w oddali zalesionych wierzchołków Parku Krajobrazowego Gór Opawskich.
REDAKTOR: Andrzej Babiński