Sołectwa Gminy Nysa

Data publikacji: 3 marca 2021

Gmina Nysa to 26 sołectw. Poniżej przedstawiamy aktualne dane kontaktowe do sołtysów.

                        

Biała Nyska

Sołtys: Pydych Jarosław

Telefon: 693 570 770

Email: bialanyska@um.nysa.pl

 

 

 

 

Domaszkowice

Sołtys: Wardakas Sylwia

Telefon: 603 294 878

Email: domaszkowice@um.nysa.pl

 

 

 


Głębinów

Sołtys: Kurowska Pelagia

Telefon: 77 435 62 55, 604 769 990

Email: glebinow@um.nysa.pl

 

 

 

 

 

Goświnowice

Sołtys: Kwiatkowski Damian

Telefon: 721 107 593

Email: goswinowice@um.nysa.pl

 

 

 

 

Hajduki Nyskie

Sołtys: Czuchraj Jacek

Telefon: 601 318 726

Email: hajdukinyskie@um.nysa.pl

 

 

 

 

Hanuszów

Sołtys: Rzepiela Jolanta

Telefon: 697 982 005

Email: hanuszow@um.nysa.pl

 

 

 


Iława

Sołtys: Mateusz Wilk

Telefon: 533 672 055

Email: ilawa@um.nysa.pl

 

 

 


Jędrzychów

Sołtys: Kubiaczek Joanna

Telefon: 662 274 747

Email: jedrzychow@um.nysa.pl

 

 

 


Kępnica

Sołtys: Jankowicz Sebastian

Telefon: 77 435 65 20, 691 156 520

Email: kepnica@um.nysa.pl

 

 

 

 

Konradowa

Sołtys: Gołdyn Teresa

Telefon: 77 433 62 11, 668 213 593

Email: konradowa@um.nysa.pl

 

 

 

 

Koperniki

Sołtys: Cwajna Lilla

Telefon: 77 435 67 96, 785 199 055

Email: koperniki@um.nysa.pl

 

 

 

 

Kubice

Sołtys: Białochławek Agnieszka

Email: kubice@um.nysa.pl

 

 

Lipowa

Sołtys: Maruk Anna

Telefon: 606 955 460, 77 435 43 74

Email: lipowa@um.nysa.pl

 

 

 


Morów

Sołtys: Pieczarka Artur

Email: morow@um.nysa.pl

 

 

 

 

Niwnica

Sołtys: Łużny Mieczysław

Telefon: 668 477 080

Email: niwnica@um.nysa.pl

 

 

 

 

Podkamień

Sołtys: Pająk Krystyna

Email: podkamien@um.nysa.pl

 

 

 

 

 

Przełęk

Sołtys: Szuszkiewicz Jadwiga

Telefon: 667 200 360 (po godzinie 16.00), 77 433 97 85

Email: przelek@um.nysa.pl

 

 

 


Radzikowice

Sołtys: Gazda Maciej

Telefon: 733 142 997

Email: radzikowice@um.nysa.pl

 

 

 

 

Regulice

Sołtys: Charytanowicz Jerzy

Telefon:   774 330 943, 517 800 489

Email: regulice@um.nysa.pl

 

 

 

 

Rusocin

Sołtys: Mucha Krzysztof

Telefon: 511 738 355

Email: rusocin@um.nysa.pl

 

 

 

 

 

Sękowice

Sołtys: Toruński Krzysztof

Telefon: 77 433 96 28, 502 976 472

Email: sekowice@um.nysa.pl

 

 

 

 

Siestrzechowice

Sołtys: Pisarczyk Barbara

Telefon: 694 017 281, 77 4351843

Email: siestrzechowice@um.nysa.pl

 

 

 

 


Skorochów

Sołtys: Kazimierz Chmielarski

Telefon: 510 011 942

Email: skorochow@um.nysa.pl

 

 

 

 

 Wierzbięcice

Sołtys: Kazimiera Melnyczuk

Telefon: 661 191 535

Email: wierzbiecice@um.nysa.pl

 

 

 

 

Wyszków Śląski

Sołtys: Bosak Joanna

Email: wyszkowslaski@um.nysa.pl

 

 

 

 

Złotogłowice

Sołtys: Siniawa Urszula

Telefon: 570 555 216

Email: zlotoglowice@um.nysa.pl

 

 

 

Więcej informacji n/t sołectw można znaleźć w BIP Urzędu Miejskiego w Nysie

Zastrzega się prawo do korzystania z powyższych danych teleadresowych jedynie w sprawach związanych z pełnioną funkcją.