REKRUTACJA  UZUPEŁNIAJĄCA DO  PRZEDSZKOLI

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PRZEDSZKOLI

Kategoria: Aktualności, Nauka i edukacja
17 kwietnia 2024
DRUKUJ

Rozpoczęła się rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach prowadzonych przez Gminę Nysa. Wolnymi miejscami dysponują jeszcze Przedszkole nr 1, Przedszkole nr 5 – Integracyjne, Przedszkole nr 6, Przedszkole nr 12, Przedszkole nr 14 w oddziale w Rusocinie oraz przedszkola w zespołach szkolno – przedszkolnych w Goświnowicach, Kopernikach i Niwnicy. Jest także kilka wolnych miejsc dla 5- i 6- latków w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 5 w Nysie.

Rekrutacja uzupełniająca prowadzona jest przy pomocy systemu elektronicznego. Adres strony, przez którą można się zalogować do systemu:

http://nysa.przedszkola.vnabor.pl

lub

http://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/nysa.

Na stronie naborów zainteresowani znajdą szczegółowy opis postępowania rekrutacyjnego, harmonogram rekrutacji oraz opis dokumentów, które są potrzebne do złożenia wniosku o przyjęcie do przedszkola/oddziału przedszkolnego.

Rodzic dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego wydanym ze względu na niepełnosprawność, który chciałby, aby jego  dziecko uczęszczało do oddziału integracyjnego powinien złożyć wniosek o przyjęcie dziecka bezpośrednio w Przedszkolu
nr 5 – Integracyjnym w Nysie. Do wniosku należy dołączyć kopię orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego wydanego ze względu na niepełnosprawność, poświadczoną za zgodność z oryginałem przez rodzica kandydata.

Nabór wniosków w rekrutacji uzupełniającej trwa do 30 kwietnia 2024 r.

Rodzice dzieci zamieszkałych poza Gminą Nysa mogą zgłaszać się do rekrutacji wyłącznie poprzez sekretariaty placówek.

Zapraszamy do naszych przedszkoli!

Redaktor: Łukasz Bressa

Polecane aktualności z kategorii: Aktualności

Nyska Kronika Filmowa – odc. 441

Nyska Kronika Filmowa – odc. 441

24 maja 2024  

Ruszyły Dni Nysy! Zapraszamy do świętowania. W kronice powiemy też o akcji służb nad rzeką, pikniku z mundurówką i akademii piłkarskiej dla dzieci.

Porządek obrad II Sesji Rady Miejskiej w Nysie

Porządek obrad II Sesji Rady Miejskiej w Nysie

21 maja 2024  

Porządek II
Sesji Rady Miejskiej w Nysie
w dniu 28 maja 2024 roku, godz. 8.30

Nysanie ze złotym medalem!

Nysanie ze złotym medalem!

21 maja 2024  

Znakomity występ Nyskiej Formacji Obronno Taktycznej w Otwartych Mistrzostwa Opolszczyzny w Karate WKF. Zawody odbyły się 18.05.2024 w Prudniku.

Spotkania informacyjne „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”

Spotkania informacyjne „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”

21 maja 2024  

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie opolskim serdecznie zaprasza na spotkania informacyjne pn. Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

EFS Opolskie